Şimdi Ara

Laptopum iyi olmasına rağmen lol'de bile bazı sıkıntılar yaşıyorum !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konuyu fazla uzatmadan hemen sornuma geçeyim 2014 yılında teknosadan Samsung laptop aldım . Sistem bilgileri ise şöyle 8 GB Ram AMD Radeon 7670 Ekran Kartı İntel i5 2.60 ghz (turbo ile 3.5ghz) her yıl düzenli olarak termal macun yaptırıp fanını temizlettirmeme rağmen League of Legends'de bile 80-10 fps arası alıyorum oyun başında 80 fps sonuna dogru 10 a kadar düşüyor bunun sebebi nedir vede seneye uçak mühendisliği okuyacagım için seneye içinde bir bilgisayar bakıyorum payday 2 gta 5 warframe cs go lol gibi oyunları en yüksek ayarlarda oynamak istiyorum ve laptop olması lazım sonucta mühendislik okuyacağım icin okula da götürebilmem lazım şimdiden teşekkürler :)

• kingocd kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam iyiki yazmışsın cok iyi bilgisayar fakat senye kadar benimkini kullanmam gerekiyor o zamana kadar su anki bilgisayarı nasıl düzeltebilirim driver güncellemesi yaptıgımda hep radeonun ana uygulaması güncel degil diyor bide amd ni desteginde de bicok kisi aynı sorunu yasıyor çözülememis hala ..
  • fscalypto F kullanıcısına yanıt
    windows 10a güncellediniz mi? Güncellemediyseniz bununla güncelleyin.
    Güncel hocam hep güncel tutarım bilgisayarı
  • fscalypto F kullanıcısına yanıt
    windows 10 usbsi ile format atın o zaman.
    Format atmak bişeyi değiştirmedi hocam birkere fanı temizlettirip termal macun yaptıracam 1 senedir falan temizlletirmedim laptopu fps cok farkedermi acaba ?
  • Golgeleri kapat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.