Şimdi Ara

Laptoptan gelen ses

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.1.5 ay önce aldığım msi marka gaming laptop fanından bugün sabah ses gelmeye başladı.Gelen ses araba motorunun sesi gibi .Açıp temizlesem düzelir mi yada bir şey falan mı takılmış olabilir?

• Hocam açmadan bakmadan bilemeyiz.

Belki fan pinlerinden biri kırıldı

Belli olmaz, bence açın bakın , hem acmisken yaglarsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Laptop msi dedin büyük bi ihtimalle ya soğutucun yok ve msi bu diyerek bilgisayara fazladan abadın oyunlarda ve ısınmasına rağmen devam ettin fanlarda ya gevşemiştir yada ısıdan bukulmeye uğramıştır sen elinde hissetmesende kasa içinde aşırı ısı vidaları ısıtıp esnetmiş olabilir bide yanlış bilmiyorsam msi fanlarda bakır aliminyum karışımı kullanıyordu aşırı ısı onları bukmüştür o ses yapıyorda olabilir ama araba egzosu gibiyse biraz bükülme olmuştur kırılma olasa en baştan ses yapması gerekirdi benden sana tavsiye laptoplarda oyun oynarken daima soğutucu kullanmalısın en dandiği 70 ortalama bişeyi 100-120 arası alabilirsin.
  • ElderWiap E kullanıcısına yanıt
    Hocam açamadım çok karmaşık kasa yani alt kısmı bütn parça halinde ben de hiç ellemeden servise gönderdim :) Soğutucu kullanmıyordum en iyisi alayım 1 tane soğutucu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.