Şimdi Ara

LAPTOPTAN ANLAYANLAR YARDIM!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ilk önce konumu bilerek konu dışına açtım burada daha çok ilgilenenler olur diye.

Gelelim konuya bende TOSHİBA SATELLİTE A200-1UB laptop var.bilgisayarı bataryayla kullandığımda hiçbir sorun yok.batarya bitiyor ve fişe takıyorum (batarya hala üzerinde) ve fişte kullanmaya başlıyorum aradan 2-3 dk geçtikten sonra bilgisayar tak kapanıyor.Bataryayı çıkarıp sadece fişte kullanmayı deniyorum gene kapanıyor.Sonra bilgisayar kapalıyken bataryayı şarj ediyorum ve sadece bataryayla kullanıyorum sorun yok.Sorun sadece fişe takılıyken ortaya çıkıyor.Daha önce başına gelen varsa yada yöntemini bilen varsa ne olur yardımcı olsun.Şimdiden teşekkürler.Bu arada ikinci bir sorum bataryam çok az gitmeye başladı acaba şoklatsam işe yarar mı?Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

• Tam olarak Laptop Batarya ile calişiyorsa sorun Şarz Eden o alettedir Güç kalosunda Başka biriden Güç Kablosu Bul Onu dene Olmazssa Teknik destek al servisinden Bu normal Bieşey deil........ Bide Nasil 3-4 dk icinde kapaniyor Tak die ekran gidiyormu yoksa windows kendinimi kapatiyor ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beful -- 11 Temmuz 2013; 15:04:27 >
  • direk kapanıyor yani adaptörün giriş yerinden elektrik gitmesi gibi bir ses çıkıyor ve kapanıyor.
  • Bak moruk sorun Aptorde Yeni birtane bul dene o adaptor bilgisayarina Hasar verebilir Olmassa teknik servisine gotur Moruk
  • tmm sağol moruk
  • Herzaman :D Problem olursa konuya sole ok :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.