Şimdi Ara

Laptopta mikrofon girisi yok. Usbli mikrofon calisir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Lenovo z5070 laptoba sahibim fakat mikrofon girişi yok logitech g230 kulaklığım var ama 2 jak girişi oldugu icin mikrofonu kullanamiyorum. Mikrofonu kulaklık girişine taktığım zamanda çalışmıyor malum.
    http://www.vatanbilgisayar.com/slx-u51-usb-ses-karti-cevirici-adaptor.html

Linkte ki ürünü aldım ama mikrofonu çalıştırmadı.sadece kulaklığı çalıştırdı.
    Razer kraken chroma 7.1 alsam usb girişli oldugu için laptopda çalışır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Damlanurk D kullanıcısına yanıt
    Tek kulaklık çıkışı olan laptoplar için "Y Splitter" diye bir kablo satılıyor, sanırım işini görür, Gittigidiyor, n11 gibi sitelerde bulabilirsin.

Laptopta mikrofon girisi yok. Usbli mikrofon calisir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmldrs -- 23 Eylül 2016; 12:29:34 >
  • Bu tarz kablolar istemiyorum daha önce denedim mikrofonu çalıştırmıyor ve kulaklığın kalitesini çok düşürüyor, merak ettiğim şey razer usb girişli kulaklığın mikrofonunun laptop da çalışıp çalışmayacağı

• Mikrofon çalışır mı bilmiyorum ama kulaklığın şöyle bi dezavantajı varmış:

"Kulaklığı kutusundan çıkarıp bilgisayara taktığınızda ses alamayıp korkuya kapılabilirsiniz çünkü Kraken sisteme kendini varsayılan ses aygıtı olarak göstermiyor ve bu yüzden kulaklığı her taktığınızda ses ayarlarından varsayılan aygıt olarak seçmeniz gerekiyor; umarız bir güncellemeyle beraber bu sorun çözülür"

https://m.donanimhaber.com/videolar/Razer-Kraken-71-Chroma-Oyuncu-Kulakligi-video-inceleme.htm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim için önemli olan mikrofonun çalışması, her seferinde sisteme tanıtılır onda sıkıntı yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.