Şimdi Ara

LAPTOP'UN EKTRANI TERS DÖNDÜ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
65.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ctrl+alt+üst ok tuşuna basarsan geri döner
  • bu olağan bi durum arkadaşlar bendede bir keresinde media playerla film izlemek için açtığımda film ters duruyordu
    inan karnıma ağrılar girmişti codek paketini repair yaptım düzeldi aklınızda olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cardigan

quote:

Orijinalinden alıntı: ya_ya_x

ilginç bi sorun ama sende laptop u ters kullan nasıl öneri ama

ßerbat ßir espri !

ekran kartının gelişmiş özelliklerinden düzeltebilirsin ekranıon açısını 90derece yap

• ekran özelliklerine gir ben karşılaştım düzelttim ekran açısını ordan ayarlayıp normale döndürebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: kirgiz

alt gr + sag yada sol yap döndürür.

eyvallah hocam çok sağol.
  • Biz internet kafedeki tum pclerin ekrani bole ters cevirmistik.Adam duzeltemeyince monitorleri ters oturtmustu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 yaşındaki kızıma laptopta çizgi film açmıştm. biraz sonra bilgisayara baktım. nasıl yapmışşa ekranı yan döndürmüş bizim ufaklık. nette biraz araştırmayla(bilgisayarı kitap gibi tutarak) sorunu çözdüm. ctrl, alt ve ileri geri sağa sola ok işaretlerini kullanarak ekranı istediğiniz konuma getirebilirsiniz. not:bilg. marka casper.
  • Ctrl + Alt + Yukarı Yön Tuşu

iyi çalışmalar
  • selimatac S kullanıcısına yanıt
    allah senden razı olsun . süpersin bea benim küçük kuzen oynuyordu bastı bıyerlere . boyle oldu. kufretmıstım ıcımden. cok sagol .artık nasıl becerdıyse. :D
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.