Şimdi Ara

Laptop kapanma sorunu acilll

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar win 7 home premium kullanıyorum.i5 -2450m işlemci 6gb ddr-3 1333mhz ram gt 540m ekran kartı ve 640gb 5400rpm hdd var yaklaşık 4 gündür bilgisayarım windows kapatılıyor yazısından sonra 4dk bekiyo açılışta-kullanımda sıkıntı yok kapanma uzun sürüyor.Ccleaner ve Advanced Systemcare pro kullandım fayda etmedi yardımlarınızı bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: HakanBond

Arkadaşlar win 7 home premium kullanıyorum.i5 -2450m işlemci 6gb ddr-3 1333mhz ram gt 540m ekran kartı ve 640gb 5400rpm hdd var yaklaşık 4 gündür bilgisayarım windows kapatılıyor yazısından sonra 4dk bekiyo açılışta-kullanımda sıkıntı yok kapanma uzun sürüyor.Ccleaner ve Advanced Systemcare pro kullandım fayda etmedi yardımlarınızı bekliyorum.

eğer virüsle ilgili bir sıkıntı yoksa donatılar çalıştır diyip msconfig komutuyla başlatma bölümünden çalışan programları bi inceleyin gereksiz olanları kapatın, sisteminizde yüklü uygulama çoksa ve bu uygulamalarda altta çalışıyorsa kapatırken zaman kaybettirebilir. Bu bir tahmin tabiki kayıt defterini temizleyip disk birleştirmeyi de beraberinde deneyebilirsiniz yerinizde olsam ben bunlarlada sorunu çözemesem format atmayı tercih ederim, tabiki daha tecrübeli arkadaşlar daha farklı yardımları olacaktır kolay gelsin

• disk birleştirme ve kayıt defteri temizliğinide yaptım arka plandada gereksiz bişey çalışmıyor format atmak istemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: HakanBond

disk birleştirme ve kayıt defteri temizliğinide yaptım arka plandada gereksiz bişey çalışmıyor format atmak istemiyorum

yani sistemde bir sıkıntı vardır diye düşünüyorum sonuçta açılırken ve kullanırken bir sıkıntı çıkartmıyor diyorsun kapanırken bu tarz bir sıkıntı bana windowsla alakalı gibi geliyo format olayıda tabiki senin tercihin
  • windows bir hizmeti kapatmaya uğraşıyor
  • Bilgisayarı kapatmadan önce çalışan programları elle kapatın. Bunu görev yöneticisinden yapın.
  • sorunu dün akşam tesadüfen çözdüm bilgisayarda gizlilik verilerini kapanışta 0 larla ez diye bir tik vardı kaldırdım şimdi tak diye kapanıyo :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.