Şimdi Ara

laptop'ımı satacağım kaç para eder??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, 1 sene önce vatan'dan aldığım Casper laptop'ımı satacağım özellikleri aşağıda, sizce kaç para eder?
    Core i7 2670qm 2.2 ghz (up to 3.10ghz) işlemci
    8gb 1333mhz ram
    2 gb ati radeon hd6610m 128 bit ekran kartı(bu kısımdan emin değilim vatan 128 bit demişti)
    240GB OCZ AGILITY SSD HARDDISK bunu 460 liraya alıp casper yetkili servisine taktırmıştım
    1366x768 çözünürlük, 15'4 inc ekran
    bataryası 8 hücreli ve 3 saati geçiyor, ekranı kısınca 3.5-4 saat
    windows8 pro satın aldım,cd'sini hediye edeceğim, pc 10sn'de açılıyor

kaç paraya satılır bu, temiz sayılır, 1 sene de ne kadar kirlenirse o kadar kirlendi :)

• İşlemciden biraz kurtarıyor ekran kartı piyasada bulunmayan toshıba ve bazı casper modellerinde bulunan zayıf bir kart 1000-1100 aralığı olabilir.
  • alpi35 kullanıcısına yanıt
    Galiba sende cn.tki-2670c mi kullanıyorsun? Aynı model ise kapanma sorunu. Yada ısınması var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emou

Galiba sende cn.tki-2670c mi kullanıyorsun? Aynı model ise kapanma sorunu. Yada ısınması var mı?

Hayir yok bende, ilk aldigimda 1 ayda arka paneli ayrilmisti, garantiye yolladim mentese ve arka paneli degistirmisler ama format atmislar ne gerek varsa.. casperi satarim evet, toplama pc , top teknik servis..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alpi35 kullanıcısına yanıt
    Hemen sat kurtul. Bende öyle yapacağım inşallah. Tabi garantiden gelebilirse.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.