Şimdi Ara

Laptop için monitör tavsiyesi (Acil)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Hepsiburada indiriminden laptop için monitör almak istiyorum. Ara sıra oyun oynayan biri olarak, maç izlemek ve günlük kullanım için aşağıda ki monitörlerden hangisini tercih etmeliyim ?

Acer SA230bid 544 TL
    ViewSonic VA2419-SH 524 TL
    AOC G2590VXQ 622 TL
    Acer NITRO VG240Ybmiix 645 TL

500-700 TL arası başka önerileri de açığım. Teşekkürler.

Edit : Bazı zamanlar TV olarak da kullanabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vaguely -- 5 Eylül 2019; 0:15:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu ürünü satın almış bulunmaktayım. Türk Telekom indirim kodu ve 50 tl bonus ile 645 TL'ye geldi. Ama FreeSync özelliğini kullanamayacağım galiba. Lenovo Ideapad Y500 laptop kullanıyorum. GT750M SLI ekran kartı mevcut. Bazı yerlerde FreeSync monitörde G-Sync açılabileceği konusunda bilgiler mevcut. Ama displayport gerekli mi bilmiyorum. FreeSync aktif olmazsa 75Hz 1 ms olarak kullanamaz mıyım yoksa ?

https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-vg240ybmiix-23-8-75hz-1ms-hdmi-analog-freesync-full-hd-ips-monitor-p-HBV00000HW4ZO?magaza=Hepsiburada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ViewSonic VA2419-SH 524 TL bu monitörü bu fiyata hangi sitede buldun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: salihttnc

ViewSonic VA2419-SH 524 TL bu monitörü bu fiyata hangi sitede buldun?
    Hepsiburadanın %20 indirimi + 25 TL'lik Türk Telekom indirim kodu + 50 TL Bonus ile o fiyata geliyordu. %20'lik indirim dün bitti. Şu an %12 indirim gözüküyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • evet bende onu gördüm fakat kaçırdım kararsız kaldığım için acaba tekrar %20 olur mu indirim birde karar verip alabildin mi ben viewsonic almayı düşünüyorum genede
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.