Şimdi Ara

LAPTOP EKRAN KARTI SORUNSALI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler arkadaşımın laptopunun ekran kartı bozulmuş servise götürmüşler 150tl para almışlar ve bu ekran kartnı takmışlar acaba kazıkmı yemş ona göre ailesine haber vericez bilenler acil yazsın:S

Mobile Intel(R) 915GM/GMS,910GML Express Chipset Family

96 mb yazıyor.:((

• hadi beyler bir cevap
  • nVidia'nın sitesinden ekran kartının son drive'ını yükle.
  • Ekran kartı yok o bilgisayarda.

Onboard.

Driver güncelleyip 150 TL'yi cukkaya indirmişlerdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yns 

Ekran kartı yok o bilgisayarda.

Onboard.

Driver güncelleyip 150 TL'yi cukkaya indirmişlerdir.

hadi ya söylesemmi söylemesemmi anlayamadım :s söylesem çok bilmiş diye biz kötü olmayalım :S akıl verin verilan paralarınada yazk yahu
  • aygıt yöneticilerine giriyorum ekran bağdaştırıcılarına bakıyorum Mobile Intel(R) 915GM/GMS,Express Chipset Family yazıyor yine eminmisiniz ona göre söyliycem sonra haksız çıkarsam fail olurum (daha öncede olmuştu 1.9gb ram e bu 2 gb değil demiştim meğersem bazen yle yazıyomuş :d)
  • arkadaş ramin tam olarak 2048 ise öle gösterir bazen az gösterebilir ama durduk yere 100 mb inmez eğer anakartının onboard özelliği varsa ekran kartını çıkarmış ramden 100 mb almıştır ya driveri güncellemeyi dene olmassa git adama böyle böyle söyle sonuçta müşteri sensinVeya kasayı aç ekran kartının girişine bak ekran kartı ordaysa az oyna yerine sokmaya çalış iyice kaymış felanda olabilir

Edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReaLSamiko -- 31 Temmuz 2010; 21:57:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReaLSamiko

arkadaş ramin tam olarak 2048 ise öle gösterir bazen az gösterebilir ama durduk yere 100 mb inmez eğer anakartının onboard özelliği varsa ekran kartını çıkarmış ramden 100 mb almıştır ya driveri güncellemeyi dene olmassa git adama böyle böyle söyle sonuçta müşteri sensinVeya kasayı aç ekran kartının girişine bak ekran kartı ordaysa az oyna yerine sokmaya çalış iyice kaymış felanda olabilir

Edit:imla

şuan rami sormadımda eminmisiniz 150 tlye değmeyecek bir iş yaptığına servisin ona göre fail olmayak ?d^^

• Sen niye fail olasın asıl adam fail olsun kardeş sen müşterisin birşey olmaz bence çok zaman geçmeden söyle yoksa onboard ekran kartıyla pek birşey yapamassın eskiden bendede bi laptop vardı 224 mb ram gösteriyodu 32 mb ekran kartına veriyodu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.