Şimdi Ara

LANET GİZLİ NUMARA!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
1.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 4-5 aydır neredeyse her Allah'ın gecesi gizli numaradan aranıyorum ve bundan bıktım artık. İlk aramalarında yakalamıştım bir kere onu, uzaktan konuşma sesleri geliyordu televizyon sesi de olabilir ben "kimsin ne arıyon" demeye kalmadan kapandı. Sonra bu aramaya devam edince gizli numaradan çağrı almayı kapattım ama buna rağmen yılmadan usanmadan gecenin 3'üyle 5'i arası aranmaya devam ettim ve ediyorum. Hattın gizli numaraya kapalıysa nasıl aranıyorsun diyebilirsiniz, ben az önce bahsettiğim saatlerde genelde ayakta olduğum için telefonum bilgisayara yakın bir konumda duruyor ve çağrı gelince duyulan o "dıt-tı-rıt, dıt-tı-rıt" sesini duyuyorum. Muhtemelen beni arayan tarafa "bu kişi gizli arama kabul etmiyor" diye bir mesaj dinletiliyordur ama bana o parazit sesi yine de geliyor. Arama başarısız olduğu halde ısrarla her gün aranmaya devam ettiğime göre bu aramanın otomatik olarak gerçekleştirildiğini düşünüyorum. Her gün gecenin bir yarısı rahatsız edilmekten o kadar bıktım ki (evet o parazit sesi ve sürekli bir sapık tarafından ısrarla arandığımı bilmek beni rahatsız ediyor) artık numaramı değiştirmeyi düşünüyorum. Siz ne dersiniz, başınıza böyle bir şey geldi mi daha önce?

• Musteri hizmetlerini ara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • polise numarayı ver şikayet et

• sende onu ara şok olsun

• o dit dit olarak gelen parazit sesi genelde aramadan degil hocam sebeke ile alakali. bana da oluyor bol bol.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuN4TiC

Yaklaşık 4-5 aydır neredeyse her Allah'ın gecesi gizli numaradan aranıyorum ve bundan bıktım artık. İlk aramalarında yakalamıştım bir kere onu, uzaktan konuşma sesleri geliyordu televizyon sesi de olabilir ben "kimsin ne arıyon" demeye kalmadan kapandı. Sonra bu aramaya devam edince gizli numaradan çağrı almayı kapattım ama buna rağmen yılmadan usanmadan gecenin 3'üyle 5'i arası aranmaya devam ettim ve ediyorum. Hattın gizli numaraya kapalıysa nasıl aranıyorsun diyebilirsiniz, ben az önce bahsettiğim saatlerde genelde ayakta olduğum için telefonum bilgisayara yakın bir konumda duruyor ve çağrı gelince duyulan o "dıt-tı-rıt, dıt-tı-rıt" sesini duyuyorum. Muhtemelen beni arayan tarafa "bu kişi gizli arama kabul etmiyor" diye bir mesaj dinletiliyordur ama bana o parazit sesi yine de geliyor. Arama başarısız olduğu halde ısrarla her gün aranmaya devam ettiğime göre bu aramanın otomatik olarak gerçekleştirildiğini düşünüyorum. Her gün gecenin bir yarısı rahatsız edilmekten o kadar bıktım ki (evet o parazit sesi ve sürekli bir sapık tarafından ısrarla arandığımı bilmek beni rahatsız ediyor) artık numaramı değiştirmeyi düşünüyorum. Siz ne dersiniz, başınıza böyle bir şey geldi mi daha önce?

Belki senden hoşlanan ama konuşmaya cesaret edemeyen biridir.

Bundan yaklaşık 11 sene önce senin yaşadığın duruma benzer bir durum yaşadım. İlk zamanlar karşı taraf konuşmuyordu, sonra müzik sesleri gelmeye başladı. Haftalarca sürdü bu olay. Gizli numara aradı ben açtım, o sustu ben konuştum.

En sonunda, bu şekilde kendimi kötü hissediyorum, kimsen itiraf et artık falan diye diye en sonunda karşı tarafı konuşturdum. Bir bayan çıktı. Şurda yaşamıyor musun sen diyor, orada yaşıyorum diyorum. Şu üniversitede okumuyor musun diyor, evet orada okuyorum diyorum. Meğer aramak istediği başka biriymiş, üniversite ve şehri tutturması tamamen tesadüfmüş. Zaten kendisi de benle aynı şehirde yaşıyormuş ama lise öğrencisiymiş. Yani tanışmış olma ihtimaliz milyonda sıfır.

Benim numaramın son 4 hanesi 3828'di mesela. Onun hoşlandığı erkeğin numarasının sonu 3818miş.

Velhasılıkelam, kız sesime çok alıştığını ve arasıra iznim olursa beni aramak istediğini söyledi. Ben de olur dedim. Daha sonra beni hiç tanımamasına, sadece sesimi duymasına rağmen aşık olduğunu itiraf etti. Böyle şeyleri saçma bulurum ama ne yalan söyleyeyim ben de alışmaya başlamıştım. Ama aşk değildi benimki net. Neyse en sonunda haliyle buluştuk. Her ne kadar olay, sanki hayatının aşkını bulmuşsun dedirtecek kadar tesadüflerle gerçekleşse de kızdan maalesef etkilenmedim. Kendisini kırmamak ve üzmemek için burada sadece öğrenci olduğumu, birkaç seneye aramızda en az 1000 km mesafe olacağı ve boş yere bağlanıp daha çok üzülmeye gerek olmadığı şeklinde yarı gerçek yarı sahte sebeplerle görüşmeyi kestim. Mesafe olayı doğruydu, bu yüzden yarı gerçek sebep. Eğer çok etkilenseydim muhtemelen gözüm mesafe görmeyecekti, bu da yarı sahte olan sebep.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reguse -- 28 Nisan 2015; 7:33:35 >

• LuN4TiC kullanıcısına yanıt
    csb.

• Truecaller indir hocam gizli aramalarda numara ve isim gosteriyor sende onu ara ismiyle hitap et savciliga verdim seni de ismiyle hitap edince korkup rahatsiz etmeyi birakacaktir

• 4 5 senedir numarani degistirmedigin hata bana öyle bisey olsa korkarim valla Allah sabir versin

• Numaranı gizli numaraların aramasına kapat. Böylelikle seni numarasını görünür yapmadan arayamaz. Bu kadar basit.

Bu arada benim telefon numaram 1994 yılında telsimden alınma vodafona geçtikten sonra aveya taşımıstım hala aynı numarayı kullanıyorum. 21 yıl olmuş galiba

LANET GİZLİ NUMARA!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 28 Nisan 2015; 8:34:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: reguse

quote:

Orijinalden alıntı: LuN4TiC

Yaklaşık 4-5 aydır neredeyse her Allah'ın gecesi gizli numaradan aranıyorum ve bundan bıktım artık. İlk aramalarında yakalamıştım bir kere onu, uzaktan konuşma sesleri geliyordu televizyon sesi de olabilir ben "kimsin ne arıyon" demeye kalmadan kapandı. Sonra bu aramaya devam edince gizli numaradan çağrı almayı kapattım ama buna rağmen yılmadan usanmadan gecenin 3'üyle 5'i arası aranmaya devam ettim ve ediyorum. Hattın gizli numaraya kapalıysa nasıl aranıyorsun diyebilirsiniz, ben az önce bahsettiğim saatlerde genelde ayakta olduğum için telefonum bilgisayara yakın bir konumda duruyor ve çağrı gelince duyulan o "dıt-tı-rıt, dıt-tı-rıt" sesini duyuyorum. Muhtemelen beni arayan tarafa "bu kişi gizli arama kabul etmiyor" diye bir mesaj dinletiliyordur ama bana o parazit sesi yine de geliyor. Arama başarısız olduğu halde ısrarla her gün aranmaya devam ettiğime göre bu aramanın otomatik olarak gerçekleştirildiğini düşünüyorum. Her gün gecenin bir yarısı rahatsız edilmekten o kadar bıktım ki (evet o parazit sesi ve sürekli bir sapık tarafından ısrarla arandığımı bilmek beni rahatsız ediyor) artık numaramı değiştirmeyi düşünüyorum. Siz ne dersiniz, başınıza böyle bir şey geldi mi daha önce?

Belki senden hoşlanan ama konuşmaya cesaret edemeyen biridir.

Bundan yaklaşık 11 sene önce senin yaşadığın duruma benzer bir durum yaşadım. İlk zamanlar karşı taraf konuşmuyordu, sonra müzik sesleri gelmeye başladı. Haftalarca sürdü bu olay. Gizli numara aradı ben açtım, o sustu ben konuştum.

En sonunda, bu şekilde kendimi kötü hissediyorum, kimsen itiraf et artık falan diye diye en sonunda karşı tarafı konuşturdum. Bir bayan çıktı. Şurda yaşamıyor musun sen diyor, orada yaşıyorum diyorum. Şu üniversitede okumuyor musun diyor, evet orada okuyorum diyorum. Meğer aramak istediği başka biriymiş, üniversite ve şehri tutturması tamamen tesadüfmüş. Zaten kendisi de benle aynı şehirde yaşıyormuş ama lise öğrencisiymiş. Yani tanışmış olma ihtimaliz milyonda sıfır.

Benim numaramın son 4 hanesi 3828'di mesela. Onun hoşlandığı erkeğin numarasının sonu 3818miş.

Velhasılıkelam, kız sesime çok alıştığını ve arasıra iznim olursa beni aramak istediğini söyledi. Ben de olur dedim. Daha sonra beni hiç tanımamasına, sadece sesimi duymasına rağmen aşık olduğunu itiraf etti. Böyle şeyleri saçma bulurum ama ne yalan söyleyeyim ben de alışmaya başlamıştım. Ama aşk değildi benimki net. Neyse en sonunda haliyle buluştuk. Her ne kadar olay, sanki hayatının aşkını bulmuşsun dedirtecek kadar tesadüflerle gerçekleşse de kızdan maalesef etkilenmedim. Kendisini kırmamak ve üzmemek için burada sadece öğrenci olduğumu, birkaç seneye aramızda en az 1000 km mesafe olacağı ve boş yere bağlanıp daha çok üzülmeye gerek olmadığı şeklinde yarı gerçek yarı sahte sebeplerle görüşmeyi kestim. Mesafe olayı doğruydu, bu yüzden yarı gerçek sebep. Eğer çok etkilenseydim muhtemelen gözüm mesafe görmeyecekti, bu da yarı sahte olan sebep.

Hard csb

• adnansetek kullanıcısına yanıt
    Profilim açık. Foruma üye olduğumdan beri CSB gibi şeylerle hiç işim olmadığını çok rahat gözlemleyebilirsin.

Ama mesajını iltifat olarak kabul ediyorum

• Telefonu özelliği var sahte arama ( gizli onlara kapattım deyince aklıma bu geldi )

• quote:

Orijinalden alıntı: reguse

Profilim açık. Foruma üye olduğumdan beri CSB gibi şeylerle hiç işim olmadığını çok rahat gözlemleyebilirsin.

Ama mesajını iltifat olarak kabul ediyorum

Tamam hocam iltifat olsun şanslısın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.