Şimdi Ara

Lancia Delta lazim ( edit : kapora yatırıldı) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tebrikler, aramıza hoş geldiniz. Ben de on gün kadar önce aldım, tıpkısinin aynısını ama 2011.

Demek ki arabanın müşterisi varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orhan Hoca -- 25 Temmuz 2015; 17:21:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arabalarınıza iyi bakın Emanet olarak görün bakımlarını aksatmayın biriktirip biriktirip masraflı satmayın arızalı sorunlu satmayın Ben alacam eninde sonunda bir tane

• Kim demiş 2. eli yok diye. Daha şimdiden müşterisi hazır

• quote:

Orijinalden alıntı: Orhan Hoca

Kim demiş 2. eli yok diye. Daha şimdiden müşterisi hazır

sizin aldığınız neydi kaça aldınız sorması ayıp :)

• erkmenson kullanıcısına yanıt
    Estağfurullah. 1.6 multijet selectronic 2011 sıkı pazarlık ile 44.500TL (47.000TL satış fiyatı vardı). Arka çamurlukta lokal boya ve bir kapıda iki küçük cizik var. Üzerindeki kartta 76.000km yazıyordu. Aracın test sürüşü sırasında baktım 81.000 civarı km.ydi. 60.000 bakımı var dediler kabul etmedim. Seksenbini aşmış bakımsız almam dedim. Kabul etmek zorunda kaldılar ve aldım. Trafik yaklaşık 350, kasko 1850 tuttu. Trafiği bine Kaskoyu üç bine kadar çıkabilirler. Aman uyanik olun...

• quote:

Orijinalden alıntı: Orhan Hoca

Estağfurullah. 1.6 multijet selectronic 2011 sıkı pazarlık ile 44.500TL (47.000TL satış fiyatı vardı). Arka çamurlukta lokal boya ve bir kapıda iki küçük cizik var. Üzerindeki kartta 76.000km yazıyordu. Aracın test sürüşü sırasında baktım 81.000 civarı km.ydi. 60.000 bakımı var dediler kabul etmedim. Seksenbini aşmış bakımsız almam dedim. Kabul etmek zorunda kaldılar ve aldım. Trafik yaklaşık 350, kasko 1850 tuttu. Trafiği bine Kaskoyu üç bine kadar çıkabilirler. Aman uyanik olun...

araştıracam fiyatları. hayırlı olsun aracınız. nasıl memnun musunuz ?

• Her yönüyle memnunum ama alırken önceki aracımda da olduğu gibi lastikler sıfır gibi olmasına rağmen kışlık çıktı. Tatilimi de önceden ayarlamıştım. Hem uçak biletlerini iptal et hem de yaz ortasında lastik masrafı yap resmen tuzlu geldi. Yani tatile onunla gidemedigime çok üzüldüm açıkçası. Gemi gibi araba.

• Satıcı ile anlaşılmış, kapora yatırılmış millet hala yok şurası söyle burası böyle. Bu saaten sonra hayırlı olsun demek düşer.

Hobi olarak araç alıyorum demişsiniz, hobi amaçlı yapılan her işde kar zarar zaten gözetilmez. İçinizde ukte kalacağına altınızda olsun keyfini sürün.
  • Yoldayim izmire gidiyorum. Şuan afyondayim

Hocam hayırlı uğulu olsun şimdiden,kazasız belasız,güzel günlerde kullanın.

Size birde tavsitye vereyim aracın fotoğraflarını sakın foruma atmayın.

Bir arkadaşın konusu vardı aldık diye aracın pırıl pırıl fotoğraflarını koymuştu foruma arabayı teslim aldıktan sonra 10dk. sonra kaza yapmışlardı.Aman başınıza gelmesin hayırlı yolculuklar.

EDİT: Hocam konusu burada aman dikkat.https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=108311370&p=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hlksnrr -- 28 Temmuz 2015; 1:31:47 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hlksnrr

Hocam hayırlı uğulu olsun şimdiden,kazasız belasız,güzel günlerde kullanın.

Size birde tavsitüye vereyim aracın fotoğraflarını sakın foruma atmayın.

Bir arkadaşın konusu vardı aldık diye aracın pırıl pırıl fotoğraflarını koymuştu foruma arabayı teslim aldıktan sonra 10dk. sonra kaza yapmışlardı.Aman başınıza gelmesin hayırlı yolculuklar.

EDİT: Hocam konusu burada aman dikkat.https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=108311370&p=1

Uyarinizi dikkate alacam.

Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın foto koymayın da ilk izlenimlerinizi bekliyoruz. Daha sonra bindikçe değerlendirmelerinizi de paylaşırsanız seviniriz.

• Şimdiden hayırlı olsun, güzel bir tercih yaptınız. Aldıktan sonra kullanım de bilgilerinizi bekliyoruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tergener -- 28 Temmuz 2015; 12:07:25 >
  • Tesekkur ederim arkadaşlar. Satış işlemi gerçekleşti. Sizlere Allah daha iyilerini nasip etsin

• Fiat garantisi altinda çok gül bir araç bakan bir daha bakiyor,bazen kendimi bi araçi sûzerken yakaliyorum

Hayırlı ugurlu olsun. Allah, kazasız belasız yıllarca sürmek nasip etsin.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.