Şimdi Ara

Lana Del Rey Fan Club / Lust For Life / 113 Üye (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
450
Cevap
13
Favori
13.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://onesoftwareguy.com/lana-starry-eyed****

youtube'da bulamadım dinlemesin.
  • KatakIysm K kullanıcısına yanıt
    Link açılmadı ama ben de vardı bi Starry Eyed. Farklı bi versiyonu mu acaba merak ettim

Bendekini bulduğum ilk siteye upload ettim
    http://dosya.co/m5hdr94wc3jg/Starry_Eyed****.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Lana Del Rey Fan Club / Lust For Life / 113 Üye
  • Konuyu hareketlendirelim biraz, bayağdır yeni şarkıyla karşılaşmıyordum. Güzelmiş bu

Dinleyemeden link ölmüş

Bu da çok güzelmiş de uzun versiyonu yok ortalıkta.
  • The-Engineer kullanıcısına yanıt
    Ben de hatırlamıyorum hangi şarkıyı paylaştığımı

• Lana'nın bir şarkısını hatırlattı ama çıkartamadım.
    Başı ve ortasında tanıdık tinilar var. Aklıma ilk Kinda outta luck geldi ama tekrar dinleyince pek de benzetemedim

Sızmış tam versiyonu.

• Vay be forumda böyle bi fan kulübü olduğunu bilmiyodum. ekleyebilirsiniz

Benim en çok üzüldüğüm bu tarz sanatçıların sırf pop müzik yapıyorlar diye direkt kezban sanatçısı , veya ergenlere hitap ediyor şeklinde yorumlara maruz kalması. Ulan lana del rey gibisi var mı ya... işin garibi adamlar 2 parçasını bile dinlemeden boş boş yorum yapabiliyolar. Kendileri ise genelde metal dinlerler, çünkü metal müzik çok cooldur. zaten dikkat ediyorum hepsinin dinledikleri gruplar aynı. belli başlı birkaç grup var onları söylüyorlar, onları beğeniyorlar. sadece lana del rey için değil tüm pop sanatçıları için geçerli aslında bu yazdıklarım.

amma dolmuşum buraya patladım valla

• Polat reiz sakin ol

hep bu metal dinleyenlerin poh yemesi bir Lana dinleseler anlayacaklar da, bilmiyorlar naparsın. Türkiye'deki metalciler doom metalde kafa sallar öyle yani foslar, sırf dinliyorum demek için dinliyorlar, gençlik hevesidir büyüyünce geçer.

@The-Engineer
    single mı?
    fena değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: KatakIysm

Polat reiz sakin ol

hep bu metal dinleyenlerin poh yemesi bir Lana dinleseler anlayacaklar da, bilmiyorlar naparsın. Türkiye'deki metalciler doom metalde kafa sallar öyle yani foslar, sırf dinliyorum demek için dinliyorlar, gençlik hevesidir büyüyünce geçer.

@The-Engineer
    single mı?
    fena değil

Zamanında albüme girme şansı kaçıran şarkılardan. Ara ara birileri sizdiriyo şarkıları

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Lana el altından kendisi yüklüyordur, yaptık boşa gitmesin bare.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KatakIysm

Polat reiz sakin ol

@The-Engineer
    single mı?
    fena değil

Ama haksız mıyım hocam kafayı yiycem valla ya

Kime sorsak top 5 şarkıcı belli artık , the beatles , metallica , led zeppelin , rammstein , dark tranquality ,pink floyd ve 3-5 isim daha var. hep aynı isimler. abi nasıl oluyor , herkesin mi müzik zevki aynı lan? niye biri de çıkıp sia demiyor , lana del rey demiyor? sertab erener, göksel , sezen aksu neden yok hiç? veya yabancı pop yapan başka biri neden yok yani? yok çünkü havalı değil onları dinlemek. pop diyince akıllarına demet akalın gelir ve pislerler hemen. bu kadar basit çalışıyor kafaları.
    ama ortamlarda müzik konusu açıldımı "yaa pink floyd dinliyoz işte" diye hava atarlar anca.

Burdan bu adamların sırf hava atmak için bunları dinliyomuş gibi yaptıklarını savunmuyorum , o kadar psikopat değil kimse ama herkes metal rock dinliyorsa bu işte bi terslik var demektir ..

hızımı alamadım devam edicem.. ulan bu metalciler, ağır abiler mutlu olduklarında , hareketli bi şarkı çalmak istediklerinde ne dinliyolar ? mesela adam aşırı mutlu olmuş kopmak istiyor artık uçucak yani .. ne açıyor bu adam o duyguyu yaşamak için ? zeppelin mi açıyor ? hiç mi pop dinlemiyor lan bu tipler , hadi ordan yemeyin beni.

tamam şimdi sakinim

• Epsilon kullanıcısına yanıt
    Metallica her duyguyu yaşatıyor onlara, hayatlarının sonuna kadar dinleyebilirler. Gören de tüm gençler metal dinliyor sanacak.

gerçi pop müzik tadında metal yaptığını iddia eden gruplar da var onları dinliyorlardır mutlu olduklarında. İsim vermiyim alınıyorlar sonra.
  • Konuyu devralıp, ilk mesajı düzenledim biraz.
    Şaka maka 100 den fazla üye çıktı, mesaj atanları ekleyince

Bi ara Klip vidyolarını da ekleyeceğim, onun dışında tavsiyeleriniz varsa ekleyim ilk mesaja .
    Hocam eline sağlık , devraldığın iyi oldu sahipsizdi konu.

klip videoları dışında aklıma bir şey gelmiyor, zamanla eklersin.

• Lana Del Rey - Lolita

Queen of the Gas Station

biraz hafifmeşrep takılalım

• Lana Del Rey - The Blackest Day

ODTÜ ormanına göz dikmişler vay arkadaş

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.