Şimdi Ara

LAMBORGHİNİ ne malı? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
26.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • walla geçende discoveryde izledim adamlar italyada aynı kiliseye benzer bir yerde üretiyorlar fabrikayı görsen hiç fabrika fln demezsin kapıyada dizmişler gıcır gallardo murcielagoları görsenz yani ben italyan die gördüm ve hiç audi woswos fln lafı geçmedi hatta adamlar lamborghininin fabrikası için italyanın markası ünü oldu diorlardı... ama harbi müthiş emek var arabalarda hakediyor o parayı bu arada magnum lamborghini veriyordu dimi..

• kliMALI
  • ferrariye göre dizaynini daha güzel yapmayi basaran güclü bir marka
  • Alman.ferrari yada maclaren mercedes alınacağına bence lamborghini almakdaha mantıklı ama o kadar para vermek yürek ister
  • Bir mafia babası bu sorunun cevabını nasıl bilmez ?.....Dünya tersinemi dönüyor ?.....Sen Sicilyalı degilmisin ?...Sizin orada Çok LOMBARGİNİ var........
  • quote:

Orjinalden alıntı: LİTEON

Alman.ferrari yada maclaren mercedes alınacağına bence lamborghini almakdaha mantıklı ama o kadar para vermek yürek ister

ya lamborghini mclaren ve ferrari yanında çok kalitesiz tmm iyi güç çıkarıyor olabilir ama kalite ve hız yok ayrıca ferrari ve mclaren lamborghiniden pahalı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dragon-i

vw grubu derken Audi,Porsche,Seat,Skoda,Bugatti,Lamborghını,Scania,Bently ve Vw nin kendisi

porsche,scania ayrı markalar.
    vw group ile alakası yok.
    sadece türkiye'de doğuş grubu tarafından distribitörlüğü yapılıyor
    türkiye'de vw bayisi satıyor diye vw'nin malı anlamına gelmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bucakli -- 26 Ağustos 2007; 3:05:11 >
  • google gir bak.Burda sorman gereksiz bence.
    hem artık onun bunun şunun malı olayı kalktı.Teknolojı kuresellestı.O eskıdenmıs orjınal alman vs Şimdi BMW nın orda burda şurda fabrıkası var ama özünde alman.Özünü soruyorsan İtalyan diye biliyorum.
  • VW 8 valfli motoru lamborginiyede takar yakında.
  • Gallardo tasarımı Audi' ye aittir. Çizgilerini neden beğenmediğimi araştırmalarımda saptadım. Çünkü İtalyan tasarımı değildi.

Yeni gözdem Masrerati. En azından mafya babasına Quattroporte yakışır.
  • daimbey kullanıcısına yanıt
    kardeş cahilsin galiba lambo ilk traktör firmasıydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgunakbass

kardeş cahilsin galiba lambo ilk traktör firmasıydı

Kardeş en azından ben beynimi kullanabiliyorum bişeyler üretiyorum, okuduğumu aktarabiliyorum sana yapacak bişey yok, Millet yarış arabasından bahsediyor sen diş fırçasından....
  • daimbey kullanıcısına yanıt
    kardeş sen ilk ürettiklerini yazmışsın oraya ilk traktör markasıydı anneannen babaanenin zamanında yanlış anlama da 2-3 siteden arastırıp gelme buraya almanyadaki evimizin 200m yakınında lambo bayiisi var
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgunakbass

kardeş sen ilk ürettiklerini yazmışsın oraya ilk traktör markasıydı anneannen babaanenin zamanında yanlış anlama da 2-3 siteden arastırıp gelme buraya almanyadaki evimizin 200m yakınında lambo bayiisi var

eyvallah birader ama millet traktör markasını merak etmez ki soruyu soran da araba olarak sormuştur....
    o yüzden sitemim...
  • Bugatti fransa bently ingiltere lamborghini italya ne yaptın be brader hepsini almana bagladın almanlar nerde super spor araba nerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.