Şimdi Ara

Lacoste - Polo - Mavi - Colins - Defacto Ne alınır bunlardan? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
3.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: eraxes

quote:

Orijinalden alıntı: Caipirinha

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DH-ALEMDAR

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DH-ALEMDAR

quote:

Kot için en iyisi levis, hem ucuz, hem kaliteli

Kazak, ayakkabı için lacoste, biraz tuzludur fiyatları ama kaliteli, evladiyelik

Ceket ve deriler için desa

Lakosun ayakkabısı mı evladiyelik

6 ay önce aldığım ayakkabının burnunda açılma var, derisinde deforme var..Tamam rahat ve şık ama uzun ömürlü değil bence

Valla hocam, bende 2 senedir kullanıyorum, hiç bir açılma filan yok, ve dikkatsiz patavatsız biriyim, halı sahada maç bile yaptım Orjinal aldığına eminmisin?

Boynerden aldım 218 liraya orjinaldir herhalde

Bende çok bakımsız kullanırım ayakkabıları ama 6 ay gibi hatta daha kısa bir sürede lacoste tan bunu beklemezdim..

Garantiye yolladım kabul etmediler bende tüketiceye verdim iki ay sonra paramı alcam..

Lacoste ayakkabılar, bir adidas nike kadar kaliteli sağlam değildir ama gösteriş olarak, dizayn olarak hakkını yeterince veriyor...

Lacoste un yanında Fred PERRY ayakkabıda öneririm...

Nike dan daha iyi lacoste nin ayakkabıları sağlamlık olarak, nike 1 yıl götürdü beni, lacoste 2 yılında hala iyi.

Arkadaşım sen kendi kıstasına göre bakma, nike ın da var sağlam olmayan ayakkabıları, kimi ayakkabıları vardır 5-10 yıl giyersin parçalanmaz.

Lacoste deyince öyle sağlam ayakkabısı yok malesef... Nike-adidas genelde spor amaçlı sağlam üretir. Lacoste giyim-şıklık-gösteriş için üretir...

50ye yakın lacoste değiştirdim. 2 yıl dayanan ayakkabı yok.. 2 ayda bir giyiyosun heralde?

Valla çok giydim, 7-8 çift ayakkabım var en sevdiğim olanı, halı sahada maç bile yaptım o derece seviyorum, ayakkabıları dikkatsız kullanan biriyim, genelde bana 3 ay zor dayanır ayakkabılar. Timberland ile birlikte en sevdiğim marka oldu valla.

• halısahada lacoste ilginç

42-43 giyiyorsan kutulu sıfır veya 2.el birçok lacoste-fred satabilirim, ilanlarıma bakabilirsin
  • maviden tişört alma sakın. pantolonları ve gömlekleri güzel ama pahalı . tişörtlerinin rengi çıkıyor
  • colins in pantolonları ve ceketleri iyi oluyor mavinin de kotlarını seviyorum tavsiye ederim, defacto nun tshirt leri üzerimde çok kötü duruyor ama seveni çok bende kötü duruyo demekki, bir de ykm de twenty diye marka var onun tshirt leri çok hoş ve kalilteli max 40-45 fiyatı, lacoste tan sadece bir tane ayakkabı almıştım 1 sene boyunca baya fazla giydim sonunda yırtıldı ama çok karizmaydı herkes önce bi ayakkabıya bakıyodu polo yu hiç giymedim tshirt leri güzel görünüyo ama herkes almaya başladı, tiffany den de 2 tshirt almıştım çok adiydi hemen yırtılmıştı, aklıma gelen markalar bunlar
  • quote:

halısahada lacoste ilginç

42-43 giyiyorsan kutulu sıfır veya 2.el birçok lacoste-fred satabilirim, ilanlarıma bakabilirsin

43 giyiyorum, ebayden alıyorum ben genelde ayakkabıları, seçenek daha bol.
  • defactodanun malları kaliteli midir?
  • Gömleği Wrangler'dan al.
  • Loft en iyisidir
  • Boynerde mavi indirimleri oluyor en son 69 a pantol aldım gayette memnunum
  • colinsten kot alınabilir. Defactonun kazak ve gömlek çeşidi çok, ceketleri de güzel oluyor. mavinin t-shirtleri kaliteli oluyor. polo pahalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: cartmanland_77

quote:

Orijinalden alıntı: Duman7

quote:

Orijinalden alıntı: cartmanland_77

polodan allah aşkına uzak dur ya her iki zengin apaçiden 1inde polo var zaten tişörtü mü giydin reklam panosunu mu oldun belli olmuyor
    ben maviciyim ürünleri hem kaliteli hem güzel özellikle gömlekleri hasta ediyor beni süper gömlekler ayakkabı konusunda da lacoste güzel colinstende kazak tarzı şeyler alıyorum fiyatları uygun

mavi f/p ye göre en kalitesiz markadır.kendi mağazasında bile indirim diye yırtık ürünleri satıyorlar hemen renk atmalar

ilginçtir ki maviden 5 sene önce aldığım pantolonu hala giyebiliyorum herhangi bir sorunda yok

bende baya uzun zaman once aldigim gomlekleri giyebiliyorum renk vs atma yok eskiden iyiydi son zamanlarda bozmatya basladi

• Mavi'den kapşonlu sweatshirt alıcaktım da çok pahalı geldi 70-80 lira olur mu bir sweatshirt yau?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.