Şimdi Ara

labtob kullanırken rahat etmeq mümkünmü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • neden herkes birbirinin yazım hatalarını buluyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kubilay

Paint özürlüyüm.
     labtob kullanırken rahat etmeq mümkünmü

Laptop u kucağınızda özellikle desdüslerin üstünde uzun süre tutmayın yumurtaları sıcağa maruz bırakmayın sonu iyi olmayabilir...

• ewet şimdi ordan bana boş eleştiride bulunan yaratıklar msnde hiç mi yazmıosunuz öle hızlı yazmanız gerekirse aman türkçemizi katletmiyelim işimiz warsada beqlesin mi diosunuz ben öyle dienlern alnını karışlarım türkçeye deil türkienin tamamına sahip çıkmak lazım öle artislik yapıpda önce türkçei öğren möğren demekle olmuo o bana türkçe yazmayı öğren dienler millet sizin gibi et kafalılar yüzünden böle zaten sen önce bi memleket meselelerini düşün madem çoq taqtın bu yazıma asıl problerimizi çöz prof dr. bilmem ne ondan sora gel bn alayınıza türkçe yazarım post kasmaq için mesaj atmaın akıllı takılın
  • açtığım konuyla ilgili konuşanlar we yardımcı olmaya çalışanlara çoq teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: almestn

ewet şimdi ordan bana boş eleştiride bulunan yaratıklar msnde hiç mi yazmıosunuz öle hızlı yazmanız gerekirse aman türkçemizi katletmiyelim işimiz warsada beqlesin mi diosunuz ben öyle dienlern alnını karışlarım türkçeye deil türkienin tamamına sahip çıkmak lazım öle artislik yapıpda önce türkçei öğren möğren demekle olmuo o bana türkçe yazmayı öğren dienler millet sizin gibi et kafalılar yüzünden böle zaten sen önce bi memleket meselelerini düşün madem çoq taqtın bu yazıma asıl problerimizi çöz prof dr. bilmem ne ondan sora gel bn alayınıza türkçe yazarım post kasmaq için mesaj atmaın akıllı takılın

Bu yazından sonra mesajını blokladım çünkü bir daha görmek istemiyorum. Git adam gibi Türkçe yazmayı öğren ondan sonra meramını anlat (emir kipiyle yazarsan emir kipiyle cevap alırsın)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ares_turk -- 30 Haziran 2008; 14:23:37 >

• Laptop u yan yatır,düzelir
  • Almestn,DH Müdavimleri Msn'de de Türkçe'sine uyarak konuşabilir.Yoo,hayır ben Msn bahanesiyle dilin içine .ıçacağım diyorsan sana söyleyecek lafım yok.
  • Hem hatalısın hem de üste çıkmaya çalışıyorsun.

Edep yahu
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.