Şimdi Ara

La Casa De Papel (2017 - 2021) | Netflix (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.314
Cevap
35
Favori
93.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    haaa, adamların tek işi zaman kazanmak. Bir de şunu anlamadım? neden 50lilik basıyorlar? Ruslar 500 bastı dediler ama 200 falan basaydılar ya. Belki de rahat piyasaya sürmek içindir
  • moustapha129 M kullanıcısına yanıt
    Onu bende anlamadım hocam elden daha rahat çıkarmak için olabilir sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eğer izlemeyi düşünüyorsanız izlemeyin mantık hataları ile dolu ergenler tarafından storylere atılacak kadar düşmüş, hayatında pb,lost,bb izlemeyenlerin bayıldığı vasat dizi
  • Profesörün zil sesini bulacak kimse var mi aranızda?

Telefon markasini bilen biri çıksa bile yeter.

• TsuBaran kullanıcısına yanıt
    dizide kullandıkları telefonlar bq marka.
  • Beyler bi bölümde profesöründe şehir ismini söylüyorlar. Hangi şehirdi profesör?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aXi1o

Beyler bi bölümde profesöründe şehir ismini söylüyorlar. Hangi şehirdi profesör?

Yozgat

• quote:

Orijinalden alıntı: imagineod

quote:

Orijinalden alıntı: aXi1o

Beyler bi bölümde profesöründe şehir ismini söylüyorlar. Hangi şehirdi profesör?

Yozgat

Elemeleri sadece Kütahya geçmiş diye duymuştum ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: Santiago Munez

dizide kullandıkları telefonlar bq marka.

Bulamadim. 2. Sezon 3. Bölüm 4. Dakika civarında çalıyor. Yok mu bulabilecek bir babayiğit

• quote:

Orijinalden alıntı: TsuBaran

Profesörün zil sesini bulacak kimse var mi aranızda?

Telefon markasini bilen biri çıksa bile yeter.

Onun yerine bundan versek?

https://www.youtube.com/watch?v=GTpea38QtC4
  • Denverin gülüşünü ne ya

• TITAN kullanıcısına yanıt
    Sen de ben farkliyim diye cirpinan icin icin diziyi izleyen ama caktirmayan birisin benim gozumde...

• TITAN kullanıcısına yanıt
    Prison Break'i övüp bunu mu kötülüyorsun? PB ile hiçbir farkı yok şu dizinin ikisi de birbirinden kötü ve overrated.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

Prison Break'i övüp bunu mu kötülüyorsun? PB ile hiçbir farkı yok şu dizinin ikisi de birbirinden kötü ve overrated.

Prison Break'a kötü , overrated diyen biri dizilerden gram anlamıyordur gözümde net.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suprose

Sen de ben farkliyim diye cirpinan icin icin diziyi izleyen ama caktirmayan birisin benim gozumde...

Diziyi bitirdim ama çöp olduğunun, mantık hataları ile dolu olduğunu gerçeğini değiştirmiyor.

Polisler avel olması, hele o motorsikletli sahne bile her şeyi özetliyor.
    Binanın çatısında keskin nişancılar ve motor 5.56 otomatik silahların arasına dalıyor ama 1 hit bile atamıyorlar
    XDDDDDDDDD
  • ben iki sezonu da çeşitli yollardan bitirdim ama illa netflixten izlicem diyenlere bilgiyi vereyim, 2.sezon 6 nisanda yayınlanacak.
  • Aynen. Birinci sezon hariç bomboş bir dizi, asıl aksini iddia eden ya anlamıyordur ya da izlediği ilk 2-3 diziden biridir, tabi TR dizilerinden sonra yabancı bir dizi izleyince harika gelir. 3 ile 4 zaten çöp, bir de 5.sezon rezilliği var.
  • Merhabalar. Başlamayı düşünüyorum da, acaba İngilizce dublaj olan bir site var mı bildiğiniz? İspanyolca hiç alışık olmadığım için çok garip geldi, bir türlü odaklanamadım.

• Netflixte altyazili var sadece ama bence orjinal dilde izlemek daha iyi olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • igetsky kullanıcısına yanıt
    Valla haklıymışsınız hocam. Dakikalar ilerledikçe farkına bile varmadım, aktı gitti resmen. Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.