Şimdi Ara

La Casa De Papel (2017 - 2021) | Netflix (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.314
Cevap
35
Favori
93.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    profesor gibi zeki bir adam nasıl oldu da böyle acemilerle çalıştı anlayamadım helsinki tokio rio nairobi denver moskow tam beyinsiz takımı bir berlinde kafa vardı aralarında gerçi profesor hep kameranın başında kalsa sorunsuz hallederlerdi soygunu
  • 2.sezon 1.bölüm

Tokyo dizi tarihinin en gıcık karakterlerinden biri herhalde.O kadar sevindimki bölüm sonunda iyi oldu oh.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya asosyal duygusuzun biriyim ama biterken bebek gibi ağladım hayatımda izlediğim en iyi dizi bence bu kadar duygu bu kadar aksiyon bu kadar iyi ortam hazırlanamaz müziklerini saymıyorum bile yeni bitirip buraya geldim hala ağlıyorum

• İlk sezonu bitirdim. Müthişti. Sabırsızlıkla netflix’de ikinci sezonu bekliyorum.

• Berlin reis
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smaugun Gözü

Berlin reis

İçim yanar kanar...
  • Dizi bitti. 8.5/10 veririm. Puanı biraz mantık hatalarından kırdım. Yoksa fikir inanılmaz. Ve oyunculuklarda.

Berlin, Profesör ve Naiorobi en sevdiğim karakterler oldu.

Tokyo ve Rio karakterlerinden cidden nefret ettim nerdeyse.

Tokyo’dan abaza kesim dışında haz eden yoktur zaten bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-12E5A8814 -- 5 Şubat 2018; 20:48:59 >
  • bitti.

berlin reis.. dizinin başından beri bu soygunu yapacak,yürütecek kapasitede tek insan olduğunu gösteriyordu. finalde de bunu kanıtladı. devrimci ruhuna selam olsun yoldaş berlin.dünyaya senin ruhuna sahip adamlar gerekli, ''eğer ölürsem ben partizanca çav bella''. unutulmayacaksın berlin reis dizi tarihindeki yerini aldın.

final bölümü çok güzeldi fakat eksikti. hayatta kalan diğer soyguncularında 1 yıl sonra neler yaptığını görmeyi isterdim. sürükleyici,güzel,anlamlı mesajlar içeren bir diziydi. yer yer klişeler,mantık hataları olsa da izletti kendini.3. sezon gelmez umarım çünkü karşımıza zorlama bir senaryo çıkar ve ilk 2 sezonun tadını vermez. tadında bırakmışlardır umarım. emeği geçen herkesin emeğine sağlık. ciao bella!
  • İspanya’nın Eyşanı

La Casa De Papel (2017 - 2021) | Netflix

• AMAN TANRIM O NASIL BİR FİNAL ÖYLE

Berlin'in kendini feda etmesi,rehineyi de kendiyle yakması güzel oldu.Son sahne de çok güzeldi ayrıca.

Breaking Bad'den bu yana izlediğin en iyi final bölümüydü.Ağzım açık kaldı resmen.Dizide her türlü duyguyu yaşadım aksiyon,aşk,drama,hüzün herşey vardı.Kurgu çok iyiydi fakat ufak tefek saçmalıklar vardı.Yine de uzun zamandır bu kadar heyecanla bir diziyi takip etmemiştim ilaç gibi geldi.10 üzerinden 8.5 veriyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Julian Draxler

El Profesör

Asıl profesör bu bence gözlük tak tamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2AE10949E -- 7 Şubat 2018; 4:47:30 >
  • Arkadaşlar diziye başlıycam ben de 1-2 güne dizi bitti mi yoksa yeni sezon gelicek mi?
  • Ya arkadaşlar bunun ikinci sezon Türkçe alt yazısı nerede?
    dizi izle vss sitlerinde Türkçe alt yazı var ama alt yazı sitelerinin hiçbirinde yok. Bulan bilen birisi bir el atsın şu işe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sunmedia -- 7 Şubat 2018; 10:35:34 >
  • İnanılmaz övülüyordu, ben de başlayıp 1x6'ya kadar geldim. Yalnız şu kısmı acayip saçma buldum.

Monica'yı -eğer kilitlenebiliyorsa, kilitlenemiyorsa lafım yok- kilitlemeden orda bırakman ayrı saçma zaten, bir de hadi kan gözüksün diye vurdun tamam ama başına iş aldın. Kız sana dedi kes bir tarafımı diye. Yok yere ateş ettin, hem dikkat çektin, hem kızın bacağı gitti. Elinde bir tek neşterle kalakaldın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scarface007

Arkadaşlar diziye başlıycam ben de 1-2 güne dizi bitti mi yoksa yeni sezon gelicek mi?

Bitti

• dün bitirdim diziyi 9.5/10 puan veriyorum. Başlamayı düşünen varsa direk başlasın tereddüt etmesin hiç kesinlikle sevecektir diziyi

Berlin ve Profesörü oynayan kişiler ne oynamış beaaaa
  • Ne olur birisi ikinci sezon alt yazısı versin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sunmedia -- 7 Şubat 2018; 13:50:53 >
  • nightawolf7 kullanıcısına yanıt
    Pedro alonso berlin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 7 Şubat 2018; 14:42:4 >
  • dün gece başlayıp 4. bölüme geldim, güzel ilerliyor. sanırım bütün dizi boyunca bu soygunu izleyeceğiz.

yalnız netflix'te hala eksik sanırım, geriye kalan bölümler ne zaman gelecek ki ona göre izleyelim
  • Dizide çalan bella ciao (çav bella) versiyonu farklı.

Dizideki versiyonu bulan atarsa sevinirim. Youtube’daki popüler olanların hiç biri dizideki versiyon değil.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.