Şimdi Ara

L2Extreme geldimi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 14 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 8
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 57 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • twincept (3 mesaj) anthon (2 mesaj) MORFEUS (2 mesaj) TheMc (2 mesaj) Frekansnet (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    596 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Saglam bi arkadaştan öğrendigim kadarı ile extreme geri gelmiş. titan acilmiş ve oynamaya başlamişlar. Daha cok bilgi geldikçe paylaşırım. Fakat kötü haber charlar yokmuş Bilgisi olanlar paylaşsın lutfen. İlk başlayanlar KRAL olur c4 te. RB ekibi ile bizde doneriz eski serverimiza. Revengeler de gelir :D

|
    |
  • Yarbay
    3443 Mesaj
    Valla isterlerse Titanium Armor Versinler Hazir düzen bozulmaz Abyss7x 4ever
    |
    |
  • Yüzbaşı
    596 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Morfi dogru da, Söyle düşün. Cok abarti kalabalık olmayacak, dance + song 20dakka olacak. turkler ekip olarak 30 kişi başlicak. RB ler bizim olacak. Ve ilk basladigimizdan HERO olma imkanimiz olacak. 0 dan Dengeli bi clan açma imkanimiz olacak. Vs....

Bence düşünülebilir.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    333 Mesaj
    Evet anton a katılıyorum ilkler her zaman kazanır morfeus hazır düzen demişin biz zaten abyss 7x de lvl 77 3.class yapmıs ınsanlarız + cok basarılıda rb clanımız var herkez bılıyor fakat extreme acılırsa ılk olarak orda super seyler yapabılırız ılm bosslar questler derken heroluk neden olmasın fakat abyss de herolar turemeye basladı vu bu tureyen ınsanlar abyss bızden cok daha once gelmıs ınsnlar o yuzden ılk baslayan kazanır yoksa bızde memnunun abyss 7x de lvl 78 1 lvl kaldı son % lerı sayıyoruz
    |
    |
  • Yarbay
    2237 Mesaj
    sitesini bilen gören duyan varsa paylaşabilir mi ?

başlanılır tabii ki neden başlanmasın ama extreme adı altında dikkat çekmek için açılmış bi server da olabilir ona dikkat etmek gerekli =)
    |
    |
  • Çavuş
    85 Mesaj
    ahhhhhh ahhh extreme

özlemicek gibi deil o günler

ne zaman acilrsa ilk player i ben olmak isterim özledim beeeee
    |
    |
  • Yüzbaşı
    611 Mesaj
    evet ya kapandığından beri zaten o tadı bulamadım hiç bi serverda
    |
    |
  • Teğmen
    192 Mesaj
    heheheh başlık güzelde herkez hayellerini anlatmış :) varmı bişi ortada ? yok açılan varmı ? yok adres varmı link varmı ? yok :) allah belasını versin extremenin master lerina xD
    |
    |
  • Yarbay
    3443 Mesaj
    Abyss 7xte 1i daha galiba Hero olmus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MORFEUS -- 7 Nisan 2007; 11:09:08 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    333 Mesaj
    Evet cüceler moda oldu cüce sub necro yapıp sonrada hero luk yolunda ilerliyorlar

Bu cücelere dikkat
    |
    |
  • Onbaşı
    28 Mesaj
    Arkadaslar dediginiz sever bu olmadi Extreme ozelliklerine sahip millet l2E diye oynuyo bikaç Gm L2 Extremedenmis

1 Tane server war Titan 35x [Eskisi Gibi].

sitesi:http://www.lineage2exile.com/
    |
    |
  • Yüzbaşı
    333 Mesaj
    Evt extremenın gm larınden bı kacı var fakat suan sadece aktıf titan serveri aktif bilmiyorum genede org extrememi ??emin deilim taklitte olabilir
    |
    |
  • Onbaşı
    28 Mesaj
    Taklit olsa ne olcak ki Extremenin cogu playeri orda ve extremle ayni ozelliklerine sahip.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Sohbet
triple negative breast cancer
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.