Şimdi Ara

L2-Staris

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.l2-staris.com C6 interlude serverimiz 24.09.2016 tarihinde aciliyoruz bütün pvp severleri bekliyorum ayrintili bilgi sitenin icerisinde mevcut :) siegeler pvp ler bizleri bekler... :)

• Nedense pek cevap gelmemiş, nasıl gidiyor hocam server?
  • sv guzel denedim biraz gerçekten başarılı tek sıkıntısı reklamsız olması. sv nin dosyaları bana ne kadar oguz un appeal i hatırlatsada umarım player gelir. ayrıca acount olayını biraz basitleştirmek lazım abi o ne oyle ya :)
  • yani pack olarak bana emek verilmiş gibi geldi, hatta o account olayı falan satın alınmış diye düşünüyorum. Rusların çünkü o sistem, neden reklam yapılmamış ve ilgilenilmiyor server'la anlamadım. Ayrıca bizde de şöyle bir olay var, sağolsun bizim milletimiz anca laf yapar destek olmaya gelince kimseden tık yok.

Yapar tutturursan ne ala, tutturamazsan " zaten tutmazdı "
  • quote:

Orijinalden alıntı: koroglu28

sv guzel denedim biraz gerçekten başarılı tek sıkıntısı reklamsız olması. sv nin dosyaları bana ne kadar oguz un appeal i hatırlatsada umarım player gelir. ayrıca acount olayını biraz basitleştirmek lazım abi o ne oyle ya :)

ah ne günlerdi oğuz kardeşim admin hesabına girmeme izin verirdi azcık + basar çıkardım özledim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.