Şimdi Ara

L2 Offical Core server Oynamak isteyenler.(Ücretsiz) (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
9
Favori
31.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 86 kadar oyun item veriyor demişsiniz ama c grade den sonra b grade itemlerini bulamiyorum satın almaya kalkarsamda çok gold istiyor yardimci olurmusunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lordofthefire L kullanıcısına yanıt
    Steel door Coin quest sistemi var dikkat ettiysen belirli aralklarla quest geliyor ve sana Coin veriyor onlarla Adventurers' Guide'ten takas ederek istedigin grade item alabilirsin. Sadece soulshotlari npcden almalisin
    Az ingilizcen var istedigin cevabi bulabilirsinhttp://l2wiki.com/Main_Page
    Soyle bir lvl guide var
    https://4gameforum.com/threads/epeisodion-leveling-guide.21760/
    Oda olmadi Svckerpunch veya Bana MorfeusGT pm atabilirsin bugun oyuna girip cikacagim Pazartesi olmuyacagim...

• Beyler bu silahlardaki durum bende biraz kafa karışıklığı yaratıyor. Çift sa olayı, +8 ve üzeri olması gibi ... Giant scroll ya da benzeri scrollar ... Blessed weapon enchant lucky stone ... Çok fazla item sanki l2 wiki de de hepsi yazmıyor malum. Bu açıdan "Weapon Enchanting" ile ilgili bildiklerimizi paylaşırsak faydalı olacağını düşünüyorum. Mesela skill power kullanan charlarda p atc veya m. atck önemli mi sizce ? Ya da bu çift sa lı silahlar +8 ve üzeri olunca extra pvp dmg sağlıyor filan okuduğum bazı şeyler var. Dediğim gibi bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir de pek zamanım olmuyor bakmaya şu "brooch" sistemini detaylandırabilirsek iyi olur. Ayrıca bir de "ap" olayı var. Nasıl kazanılıyor bu "ap" lar? Doğru yazamamış olabilirim aceleyle yazdığım için.

Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Valaraukar -- 23 Mart 2015; 14:28:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Valaraukar

Beyler bu silahlardaki durum bende biraz kafa karışıklığı yaratıyor. Çift sa olayı, +8 ve üzeri olması gibi ... Giant scroll ya da benzeri scrollar ... Blessed weapon enchant lucky stone ... Çok fazla item sanki l2 wiki de de hepsi yazmıyor malum. Bu açıdan "Weapon Enchanting" ile ilgili bildiklerimizi paylaşırsak faydalı olacağını düşünüyorum. Mesela skill power kullanan charlarda p atc veya m. atck önemli mi sizce ? Ya da bu çift sa lı silahlar +8 ve üzeri olunca extra pvp dmg sağlıyor filan okuduğum bazı şeyler var. Dediğim gibi bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir de pek zamanım olmuyor bakmaya şu "brooch" sistemini detaylandırabilirsek iyi olur. Ayrıca bir de "ap" olayı var. Nasıl kazanılıyor bu "ap" lar? Doğru yazamamış olabilirim aceleyle yazdığım için.

Şimdiden teşekkürler.

Söyle söylüyeyim bir silaha sa bastıgında %30 pve ve pvp dmg gelir için sa yı bastıgında bu bonus %40 a çıkar

Giant scroll rastgele olarak +1 +2 +3 ekler silahina +2den basarsan silahin yanma sansı yoktur direk +3 +4 yada +5 e basabilirsin aynı sekilde +10 bir silahin varsa +13 bile basabilirsin bnm yaptıgm gibihttps://www.youtube.com/watch?v=d7scP8aiEQU&feature=youtu.be

Blessed enchant lucy stone ise regular scroll u blessed haline getirir %30 sans ekler

Skill power kullanan charlarda p atak m atak elbetteki önemli ama cok fazla etkisi olmasada yinede etkili str basmak yada + enchant yapmak örnek veriyorum str silahini + basmadan önce skill power veeren takılar takması ona daha fazla güç kazandırıyor

+8 üzeri olması herhangi bi fark saglamıyor extra dmg için enchantı bol silahlarda fazla dmg vermesi soulshot bonus ile alakalı l2de artık silahin +sı arttıkca soulshot/spiritshot dmgside artıyor yani konunun özü bu bundan farklı extra bi bonus yok

brooch sistemi yani basit olarak bir broş alıyorsunuz buna takabilceginiz 4 tane mücevher var mücevlerin çeşitli statları var pvp dmg resist p def mdef vs vs bunların birde level olayı var mücevherlerin levellerini kasmak için aynı taşdan 2 tanesini bulundurmanız gerekiyor 2x lv 1 compoundda rastgele basiyorsunuz lv2 oluyor 2 tane lv2 basıyorsunuz lv3 oluyor eger compound başarılı olmazsa 2 tane taşdan biri kayboluyor detaylar burda ingilizce olarakhttps://4gameforum.com/threads/l2-store-update-one-brooch-to-rule-them-all.24406/

Ap dediğin şey ability point 99 oldukdan sonra exp kasma işi bitiyor sp kasıyosunuz kastıgınız spleri ability pointlerle takas edip pointlerlede skill alıyosun (şimdilik level sınırı kaldırılıcak ilerde)
    onada burdan bakabilirsinhttp://boards.lineage2.com/showpost.php?p=3386564

başka aklına takılırsa yazabilirsin forumdan ben artık oynamıyorum officalde private serverlerle ilgileniyorum locale ertheia kurdum ancak oyunculara acılabilicek seviyede değil cok fazla bug var ve hazır asembly ile bi yere kadar düzeltebiliyosun source kodları olmadan ve bunu geliştirebilicek bi yazılımcı arkadaş olmadan tek basıma götüremiyeceğim çok açık en olmadı hazır ertheia alıcaz yada piyasadaki dosyalarda takılmaca bi server acıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PaybackX -- 23 Mart 2015; 23:31:26 >

• Yenilsin, içilsin, İzlenilsin...
  • Peki bu giant scroll ile +2 üzeri bas diyorsun enchant fail olursa silah yanmıyor enchant durumu ne oluyor peki? Yani şunu demeye çalılıyorum mesela +4 bir weapon var bastın giant scroll 0 mı yoksa 4 te mi kalacak fail olursa?

Bir de bu "warp" nedir nerden gidilir?

Ayrıca bu "soul" tezza, freya, orfen vs nasıl elde edilir?

Bu arada neden bıraktın yine :/ ? Valla her zamanki gibi yine çok yardımcı oldun. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Valaraukar -- 28 Mart 2015; 19:16:26 >
  • Valaraukar kullanıcısına yanıt
    +4 den basarsan silahın yanar kaybolur +2den giant basarsan +3 kadar yanma sansı olmadıgı için silahin +3 +4 yada 5 olabilir sans meselesi

warp 4 kişilik bi instance içerde sp kasılır mob keserek seviye seviye güçlü yaratıklarla savasılır ancak cok fazla item gerekir

soullar yine aynı raidden düşer gider npcde birlestirirsin soul xxx olur

çok fazla zaman harcamayı gerektiriyor oyun o yüzden bıraktım oyuna para vermezsen malesef ne kadar cabalarsan cabala l2store eventleri seni para vermeye zorluyor vermezsende cok geride kalıyosun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PaybackX -- 30 Mart 2015; 7:04:09 >

• Orjinalde(Core Server) Oynamak İsteyen Atkadaşlar Ben İshak Birkan(28) Oyundaki Nick im "ShakyZ" Class Olarak Ertheia Wizard(94) Kullanıyorum . Oyuna Başlamak İsteyen Ve Oynamakta Olan Arkadaşlar İçin Birbirimizden Haberdar Olalım Diyorum . Bize Birçok Konuda Yardımcı Olan Ve Bir Klan Bırakan Epyhon(Kenan) Arkadaşımıza Ve Hala Oynamakta Olan MorfeusGT(Gürol) Arkadaşaımıza Burdan Teşekkürlerimi İletiyorum..

Oyunda Türkler Olarak Dağılmış Bir Durumda Oynadığımızı Söyleyebilirim.. İnsan Oyun Oynadığı Kadarda Muhabbet Arıyor Diyebilirim.. Bunun İçin Birleştirici Bir Kaç Birşey Söylemek İstiyorum.. Yeni Başlamak İsteyen Veya Yeniden Başlamak İsteyen ya da Oynamakta Olan Arkadaşlar İçin Box Durumunda Kullandığımız Klanımız Anatolian a Bekleriz. Verebileceğiniz Herhangi Bir Bilgi , Paylaşmak İstediğiniz HArhangi Bİr Resim Ya Da Video İçin Facebook Clan Grubu OLarak

https://www.facebook.com/groups/clananatolian/ linkte Belirttiğim Adresten Yararlanabilirsiniz..Hepinizi Beklerim .. Ayrıca Muahbbet e Muhabbet Katalım Düşüncesinde

İseniz Oyunda Üyesi Olduğumuz Ally nin Kullanımında Olan Teamspeak Adresi Olarak 78.90.13.182 IP li adrese Oyun Nickinizle Girerek Turkish Yazan Odada Password:

"together" ı gireerek buluşabiliriz ..

Oyun Hakkındaki Düşüncelerime Gelince Benim İçin Orjnal Oluşu Buda Sürekliliği Anlamına Geliyor Çekici Sebep .. Oyunda Reel Paranında Ön Planda Olduğunu
    Söyleyebilirim Bu da Benim İçin İtici Sebep .. Çünkü Reel Para Kullanımı Sen Ne Kadar Uğraşırsan Uğraş Adamlar Senden Her Daim Önde Oluyor Gerek İtem Gerek Level Açısından ... Benim Düşüncem Mükemmele Ulaşmak Olmadığından Anlık Eğlenceler , Güzel Muhabbetler , Oyunda Öğrenecek Çok Şeyin Oluşu , Kaliteli Eventller Benim İçin Bağlayıcı Sebep Olmaya Yetiyor.. Zaten Oyun Eğlenebildiğiniz Kadar Oyundur .. :) Ben Uzun Soluklu Oynarım Bunlar Benim İçinde Yeterli Sebeptir Diyorsanız Hepinizi Beklerim .. Oyunda Çok İyi Abi ve Kardeşlerin Olduğunu Söyleyebilirim .. Oyunda Aşırı Bir Bilgiye Sahip Olmasamda Bilgisi Olan Arkadaşlar Var ..

Bana Ulaşmak İsterseniz Nick Shakyz pm atmanız yeterli ya da ayrıntılı bilgi için yardımcı olacağını düşündüğüm MorfeusGT(gürol) Arkadaşımıza Ulaşabilirsiniz

Allah a Emanet Olun ;)

• Beyler bu server ne iş bilen var mı?
    https://eu.4game.com/lineage2/install/
  • Ne iş derken 3 yil oynadigim ve oynamakta oldugum(uz) avrupa sunucusu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: MORFEUS

Ne iş derken 3 yil oynadigim ve oynamakta oldugum(uz) avrupa sunucusu :D

Site nedense çok amatör geldi bana birde ncsoft yapımı oyun kendide yayımlıyor sanırım garibime gitti ilk görüşte demek eu bu yayımcıda o zaman buradan mı indireyim ;)
  • Şimdiye kadar daha siteye takilani gormedim forum temasida yeni degisti zaten...
    Karar senin ben avrupa serverina baslardim, seni bilemem...
    Buda siege stream
    http://www.twitch.tv/tr9y

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MORFEUS -- 5 Nisan 2015; 20:56:39 >
  • quote:

Şimdiye kadar daha siteye takilani gormedim forum temasida yeni degisti zaten...
    Karar senin ben avrupa serverina baslardim, seni bilemem...
    Buda siege stream
    http://www.twitch.tv/tr9y

Ben Ncsfot kendisi yayımlıyor sanıyordum çoğu oyununu kendi yayımlıyor diye biliyorum.Eu sunucusunda mı oynuyor şimdi herkes benimde bir deneysim var ama site dediğim gibi private server sitesi gibi geldi ilk başta
  • Web page oyun oynamiyacaksin neden bu kadar dert ettin anlamadim, Gir begenirsen devam edersin begenmezsen diger amerika sunucularina gider botlarla oynarsin dert yapma yani... :D
    Zaten en fazla 1 ay :D Forumdan gelip devam edebilen gormedim...
    Gelirsen bilgiler imzamda zaten arkadasda yazmisti... son olaylari... Basarilar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MORFEUS -- 6 Nisan 2015; 10:12:59 >
  • quote:

Web page oyun oynamiyacaksin neden bu kadar dert ettin anlamadim, Gir begenirsen devam edersin begenmezsen diger amerika sunucularina gider botlarla oynarsin dert yapma yani... :D
    Zaten en fazla 1 ay :D Forumdan gelip devam edebilen gormedim...
    Gelirsen bilgiler imzamda zaten arkadasda yazmisti... son olaylari... Basarilar...

Sitenin güzel olması düzenli olması ve güncel olması bence önemli.En son haber 2014'te paylaşılmış site özensiz duruyorsa insan çekiniyor ama ncsoft takini hemen indirecektim çünkü biliyoruz ne olduğunu.

Oyuna gelirsek 10 senelik oyun adını duydum diye denemek istiyorum.
  • E bende 10 yillik oyuncu olarak oneriyorum ama israr ediyorsun hala :D
    Bilmiyorum hangi bolume bakiyorsun ama 2014 haber edilen sanirim client bilgisi
    Bu linkten islerini hallet
    https://eu.4game.com/lineage2/play/
  • arkadaslar ben oyuna gıremıyorum play dedıkten sonra kullanıcı adı ıle sıfre penceresı acılmıyor neden olabılır?
  • D a ğ h a n D kullanıcısına yanıt
    Browser adres girme kisminda engelleyici seyler olabilir yada firewal antivrus kontrol et

İd pws giridikten sonrami girmiyor acaba aktif etmemis olaiblirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MORFEUS -- 14 Nisan 2015; 22:36:51 >
  • kullanıcı adı ile sıfre penceresı acılmıyo kucuk sarı pencerenın ortasında sureklı yuvarlak bısı donuyo aktıf ettım sıfreyı oyuna da gırdım bu problem ara ara oluyo acaba oyuna gırıs kapalı oldugu ıcın mı boyle oluyo ılgın ıcın tesekkurler ayrıca sızın klanı goremedım nıcklerınızı de yazdım ama offlıne dıyor sureklı
  • la youtube da gezinirken buraya düştü yolum gözlerim yasardı baslasam mı baslamasam mı derken gürolun yedigi debuffları gordum gürol o ne kardesim oyle baium senin cektigini cekmemistir :D
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.