Şimdi Ara

L.A. Noire'in Xbox 360 Sürümü 3 Diskli Olacak (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • [PS3 sahibiyim ] Yani YUH ! bu kadar olur. bu ne ya :D koskoca microsoft'un Xbox'ına bakın. elbette ps3 ünde hatası var çok kızıyorum ps3'e Ulan sen xbox'tan 1 sene sonra çıkıyorsun ve xbox'tan bazı oyunlarda daha aşağıdasın [ Grafik olarak örn Gta IV ] Xbox'a bir lafım yok normal yani 2005 çıkan bişey, hatta daha iyi yanları var mesela kineckt move dan daha iyi.Bir de dünya genelinde xbox daha yaygındır özellikle ABD'de resmen şaka gibi, aahh 1 cd bitti 2.sini takıyım bekle mi diycen arkadaşına :DDD ps3 bence bu senede en berbat günlerini yaşıyor. hadi eskiden bu kadar çok grafikli oyun yoktu anlaşılmıyordu .
    Umarım Sony'de bunun farkında olur ve ps4 xbox720 den daha iyi olur [ donanım açısından ] Bana göre Only On Playstation :)
  • Fiyat konusunda bir değişiklik olmayacaktır, final fantasy 13 de 3 diskli satışa çıktığında normal piyasa fiyatı ile çıkış yaptı
  • Lead platform PS3 olmasıan rağmen X360 da daha iyi olacağını düşünüyorum her rockstar oyunun da olduğu gibi.
  • ne 30 lirası lan. 2şer liradan verbatim marka çiftkatmanlı dvd alacaksin. netten çekip yazdıracaksın. madem 30 lira vereceksin biraz daha kat bari orjinal al. veya dediğim gibi verbatim 3 dvd 6 lira :D
  • bu oynu korsanı 9 tl 30 değil
  • bu oynu korsanı 9 tl 30 değil
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.