Şimdi Ara

KZ3 CLAN Assasins Squad(^AS^)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Biz Kz3de Guzel Seviyeli Bir Ortam Amaçlı Bir Club Kurmaya Karar Verdik Onceden FiFaDa Pro Clubte Beraber Oduğumuz Kardeşlerimizde bu clubte olcak ve bc2 arkadaşlarımdan eski kz2 dostlarımda bu clubte yer alcak
    Bunun 1 oyun olduğunu unutmadan elimizden geleni yapıcaz clanımızın hedefleri büyük olucak kz3 un en iyi clanları arasına girmek istiyoruz
    Katılımlarınız için beni ekleyin hem oyunu oynamanında 1 amacı olur hemde takım oyununun keyfini alırsınız fps de iyi olan arkadaşları bekleriz daha şimdiden kuruyorum ki oyun başladığı zaman hemen tam takım maçlara başlıyalım diye
    Suanki Takımımız:
    Frozen-Arrow123
    Jumpman_Ali
    MiroslavStoch
    Mechull
    win_to-TR

Takımımızda Suanki Uyeler Bunlar
    Ortami Seviyeli Ve Guzel Tutmak Esas Kufursuz Ve Hata Yaptığı Zaman Birbirine Yuklenmeden Teselli Ederek Hatasız Bir Takım Oluşturmak istiyoruz fps oyunlarından keyif alan herkesi bekleriz

KZ3 CLAN Assasins Squad(^AS^)

• Hayırlı Olsun Clanımız Hayırlı OLsun Umarım Hep İyi Sonuçlar Alırız Kz3 E OzEL Bolu Olmadığı için buraya koydum hata ettiysem duzeltirimkz3 e ozel bolum acılana kadar konu burda dursun bnce oyun cıkmadan takımımı hazır olması gerekbetada deneme maçları yaparız psn imi ekleyin ordan brber deneme maları yprız beyler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.