Şimdi Ara

Kyk yurtlarıyla ilgili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba ara sınıf öğrencisiyim. Evden okula 2 saat civarı sürüyor. Günümün 4-5 saati
    yolda geçiyor kısacası ki bu da baya zorluk çıkarıyor derslerimin yoğun olması sebebiyle.
    Kyk yurdu düşünüyorum fakat bazı sorularım var. Genelde Kyk yurtlarında odalar min. 2 kişilik oluyor
    diye biliyorum fakat bazı yerlerde tek kişilik de oluyormuş. Fiyat farkı da oluyor haliyle
    fakat sıkıntı değil bu benim için. Tek kişilik oda istiyorum fakat okuduğum yerde
    bunun olup olmadığından da emin değilim. Kaç kişilik odalar var bunu öğrenebileceğim bir yer var mı?
    ve kaç kişilik oda ya da odalarda kalacağım kura ile mi belirleniyor? Nasıl işliyor tam olarak bu sistem?

• Up
  • Bana çıkan KYK'dan okula gidip gelmem totalde 3.5-4 saat sürüyordu yani pek bir şey bekleme. Tek kişilik oda da duymadım ama şans veya torpil gerekir muhtemelen. Fiyat farkları da olmuyor diye biliyorum.
  • marslan1999 kullanıcısına yanıt
    Fiyat farkı olması iyi bir şey aslında hocam diğer türlü talep fazla oluyor. KYK yurtları okula yakın olmuyor mu genelde?
    Normalde oturduğunuz yerden okula mesafe ne kadar? Sizin gibi olacaksa eğer KYK'nın pek bir manası yok benim için.
    Aynı ilde yaşayıp okuyanlar için KYK gelmesi pek olası değil gerçi ama yine de şansımı deniyim dedim. İhtimal varmış çok uzak olduğumuz için. Tek odalı ve biraz da mesafe kısalırsa giderim herhalde, ama zor
  • revengefire44 R kullanıcısına yanıt
    Kocaeli Maçka 2.5 saat sürüyordu dönüşü de 4 saat civarı, Maltepe Maçka 1.5 saat sürüyordu dönüş 2 saate yakın. 3470. Yedekten yerleştim, yakın olan çıkar diye bir şart yok, boş olan çıkar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • marslan1999 kullanıcısına yanıt
    Yine de çok farkediyormuş. Zar zor yedekten girmişsiniz üstelik. Kaç kişilik odalarda kalıyorsunuz ve genel olarak memnun musunuz?
  • revengefire44 R kullanıcısına yanıt
    4 kişilik odalarda tek başıma kaldım büyük kısmında. En memnun olduğum gün çıkış yaptığım gündü o kadar söyleyeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.