Şimdi Ara

KYK Yurt Değiştirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
46.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, kyk ya başvurdum ve yurt çıktı ancak okula uzak . Okul yıldız teknik, yurdun ismi mahir iz erkek yurdu, esenyurtta. Kaydımı FSM yurduna aldırmak istiyorum (abim orda) ne yapmam gerekir ? Yardımcı olursanız sevinirim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeSSArc -- 5 Eylül 2016; 17:01:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam bende aynı durumdayım, fsm yurduna geçmem lazım yoksa beşiktaş abdi ipekçi yurdundan davutpaşaya gelicem her gün. Bilen arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim nasıl oluyor bu geçiş işlemleri?
  • bilen bir arkadaş çıkmazsa bu adresden sanırım nakil işlemleri nasıl oluyor yada ne yapmanız gerektiğini sorabilirsiniz direkt yurt daire başkanlığına

http://www.kyk.gov.tr/web/Yurtkur/yurtMailGiris.do
  • agaçe A kullanıcısına yanıt
    kyk istanbul bölge müdürlüğünden yapılıyormuş, oraya gidip dilekçe veriyorsun sonrası beklemek :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeSSArc -- 7 Eylül 2016; 17:13:28 >
  • MeSSArc kullanıcısına yanıt
    Çok sağ olun hocam gidince ilk işim bu olucak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeSSArc

kyk istanbul bölge müdürlüğünden yapılıyormuş, oraya gidip dilekçe veriyorsun sonrası beklemek :D
    Hocam, sizin durum ne oldu sonra?

Değiştirebildiniz mi yurdu?

Ben de sizinle aynı durumu yaşıyorum şu an.
  • MehmetNY kullanıcısına yanıt
    Olmadı benim iş, fazla beklemedim zaten. Arkadaşa 1 yıl üstüne nakil çıkmıştı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende değiştirmek istiyorum ama şuan istanbulda değilim fax ile istanbul kyk müdürlüğüne yollasam olur mu ? yarım saat kyk iletişimi bekledim açan yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.