Şimdi Ara

KYK Yurdu Çıkar mı? (Eskişehir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
2.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selam. Kesin bir şey söylemeniz mümkün değil ama ihtimal nedir?

Ankara'da yaşıyorum, Eskişehir Anadolu Üniversitesi kazandım, yurt başvurusu yaptım. Resmiyette üstümüze hiçbir şey yok. Sadece babamın 2000TL emekli maaşı var. Anne ev hanımı.

Yurt çıkmazsa ne yapabilirim?

Bilgi verebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC328C9C2 -- 15 Ağustos 2017; 17:11:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Valla paraya falan bakmiyor. Benim annemde mesela bir kac sene once calismiyordu babam 1800 tl maas aliyordu ev araba vs yoktu 400 kusur yedek cikti

Gecen sene kardesim uniye basladi annem ise girdi babam 2200 annem 1000 aliyordu 1000. Yedek cikti

Bir başkası anne baba ogretmen araba var yurtta kaliyor

Bu isin ben parayla alakasi olmadigini dusunuyorum

Ne cocuklar var universitede zengin zengin kyk da kaliyorlar

Babam kardesimle bana ozelt yurt parasi yollasa zaten 1000 lira cepten cikiyor anasini satayim

Bak adam gule gule diyor torpille girmiş 1100 kusur yedekten. Torpil resmi oldu artik. Sagolsun hukumet

Hic ama hic devlete guvenim kalmadi bu konularda

• quote:

Orijinalden alıntı: Freeky

Valla paraya falan bakmiyor. Benim annemde mesela bir kac sene once calismiyordu babam 1800 tl maas aliyordu ev araba vs yoktu 400 kusur yedek cikti

Gecen sene kardesim uniye basladi annem ise girdi babam 2200 annem 1000 aliyordu 1000. Yedek cikti

Bir başkası anne baba ogretmen araba var yurtta kaliyor

Bu isin ben parayla alakasi olmadigini dusunuyorum

Ne cocuklar var universitede zengin zengin kyk da kaliyorlar

Babam kardesimle bana ozelt yurt parasi yollasa zaten 1000 lira cepten cikiyor anasini satayim

Bak adam gule gule diyor torpille girmiş 1100 kusur yedekten. Torpil resmi oldu artik. Sagolsun hukumet

Hic ama hic devlete guvenim kalmadi bu konularda

Hak vermemek mümkün değil. Zaten bu vaziyette de devlet bana kalacak yer sağlamaycaksa sene başına kadar hem ben hem ailem ciddi sıkıntıya gireceğiz maddi anlamda. Malum devletin EĞİTİME DESTEK amacıyla geri ödemeli olarak verdiği kredisinin yatması bile aylar alıyor..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.