Şimdi Ara

- (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
815
Cevap
26
Favori
88.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bizim A blokta çalışıyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar herkese merhaba elektronik den anlayan varmıdır ücreti mukabilinde lehim falan yapmayı bilen yanında bulunduran özelden dm atabilir misin?

• GEÇİRDİM SAKATLIK DOLAYISIYLA UZUN BİR DÖNEM SPORU BIRAKMAK ZORUNDA KALDİM.

BU YÜZDEN

Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu 908Gr (3 DEFA KULLANILDI)

Optimum Gold Standard BCAA 266 Gr(6 DEFA KULLANILDI)

Nutrich Carnirich Thermo 3000 mg 1000ml (1 KERE KONTOL AMAÇLI KULLANDİM)

SATILIKTIR.

• Beyler yazın nöbetçi olur mu bu yurt bütünlemeler ağustosta

• Arkadaşlar yurdunuz yazın açık mı?
    Ben İzmirde kyk yurdunda kalıyorum.
    Yazın staj için İstanbula geleceğim. Staj yapacağım yer Kurtköy teknoparkın oradalarda, Viaport alışveriş merkezinin civarında.

Kalacak yer olarak bu yurdu buldum.
    Odalar nasıldır(kaç kişilik)?
    Banyo ve tuvalet oda içinde mi?
    Yurdun son durumu nedir?
    Yazın doluluk oranı nedir?
    Yurt dağlık bir alandaymış, yazın otobüs, dolmuş sefer sıklığı nedir?
    Yurdunuzdan Kurtköy teknopark kaç dk sürer?

Ve tabi en önemlisi yazın açık mı?

Cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monarch25 -- 10 Mayıs 2018; 15:31:9 >
  • Acaba teknoparkta hangi firmada caliscaksiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: monarch25

Arkadaşlar yurdunuz yazın açık mı?
    Ben İzmirde kyk yurdunda kalıyorum.
    Yazın staj için İstanbula geleceğim. Staj yapacağım yer Kurtköy teknoparkın oradalarda, Viaport alışveriş merkezinin civarında.

Kalacak yer olarak bu yurdu buldum.
    Odalar nasıldır(kaç kişilik)?
    Banyo ve tuvalet oda içinde mi?
    Yurdun son durumu nedir?
    Yazın doluluk oranı nedir?
    Yurt dağlık bir alandaymış, yazın otobüs, dolmuş sefer sıklığı nedir?
    Yurdunuzdan Kurtköy teknopark kaç dk sürer?

Ve tabi en önemlisi yazın açık mı?

Cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar..

Cevap verebilecek olan var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumfurkan

Acaba teknoparkta hangi firmada caliscaksiniz?

Teknopark da değil hocam, netaşta

• Up, hiç mi kimse bakmıyor buralara

• istanbulda erkek nöbetçi yurt olarak sadece abdi ipekçi açık oluyordu ama o da bu sene kapatıldı.Benim tahminim anadolu yakasında nöbetçi yurt açmazlar ya yenikapı tarafındaki kadırga açılır yada bir ihtimal güngörendeki fsm açılır belli olmaz belki mimar sinanda açılabilir ama çok düşük ihtimal. siz istanbul il müdürlüğünü arayın net bilgiyi onlar verir.
    mimar sinan yarı özel 3-4lik tuvalet banyo odada
    fsm yarı özel mimar sinanla aynı özellik
    kadırga eski tip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BNSF -- 13 Mayıs 2018; 15:38:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BNSF

istanbulda erkek nöbetçi yurt olarak sadece abdi ipekçi açık oluyordu ama o da bu sene kapatıldı.Benim tahminim anadolu yakasında nöbetçi yurt açmazlar ya yenikapı tarafındaki kadırga açılır yada bir ihtimal güngörendeki fsm açılır belli olmaz belki mimar sinanda açılabilir ama çok düşük ihtimal. siz istanbul il müdürlüğünü arayın net bilgiyi onlar verir.
    mimar sinan yarı özel 3-4lik tuvalet banyo odada
    fsm yarı özel mimar sinanla aynı özellik
    kadırga eski tip

Hocam bizim yurtta yabancı öğrenciler kaldığı bütün yıl açık oluyor. İstanbulun kapalı olması ilginç değil mi?

• monarch25 M kullanıcısına yanıt
    dediğinizi anlayamadım burada son iki senedir erkekler için tek nöbetçi yurt abdi ipekçi yurdu oluyordu kapasiteyi karşılıyordu ki ikinci bir yurt açmıyorlardı mesela geçen sene kızlar için 3 yurt açıkken 4.yüde açtılar ama erkekler için 1 yurt vardı. abdinin kapasitesi genişti ama kapatıldı bu sene ne olur bilmiyorum tahmin yürütecek olursak öğrenci ve okul yoğunluğunu ele alırsak avrupa yakası daha baskın oluyor ve ulaşım faktörünüde eklersek benim tahminim kadırga yada fsm olur.

büyük ihtimal staja servisle gidersiniz netaşın da servis ağının geniş olduğunu düşünüyorum servise ulaşmada da sıkıntı çekmezsiniz herhalde.
  • quote:

dediğinizi anlayamadım burada son iki senedir erkekler için tek nöbetçi yurt abdi ipekçi yurdu oluyordu kapasiteyi karşılıyordu ki ikinci bir yurt açmıyorlardı mesela geçen sene kızlar için 3 yurt açıkken 4.yüde açtılar ama erkekler için 1 yurt vardı. abdinin kapasitesi genişti ama kapatıldı bu sene ne olur bilmiyorum tahmin yürütecek olursak öğrenci ve okul yoğunluğunu ele alırsak avrupa yakası daha baskın oluyor ve ulaşım faktörünüde eklersek benim tahminim kadırga yada fsm olur.

büyük ihtimal staja servisle gidersiniz netaşın da servis ağının geniş olduğunu düşünüyorum servise ulaşmada da sıkıntı çekmezsiniz herhalde.

Eksik yazdığım için anlaşılmamış.
    Bizim yurtta yabancı uyruklu öğrenciler kalıyor ve bazıları (büyük kısmı) yazın evlerine dönmüyorlar, yurtta kalıyorlar, yani yurdun kapalı olma gibi bir durumu yok.
    İstanbulda ise yabancı uyruklu öğrenci başka yurda mı taşınmak zorunda kalacak sırf 3 ay için.

Ayrıca açık olmasını umduğunuz yurtlar nasıl peki? Benim için en önemli etken banyo ve tuvaletin odada olması.

yabancı öğrencilerin tamamına yakını abdi ipekçide kaldığı için böyle bir sorun olmuyordu.Abdi ipekçi merkez yurt gibi birşeydi işler burdan yürütülüyordu ama bu sene başında kapatıldı öğrencileri diğer yurtlara dağıtıldı.Bende kykdan geçen sene ayrıldığım için pek bilgi sahibi değilim. en iyi alternatif kadırga ve fsm gözüküyor.
    yukardaki mesajda da belirttim fsm yarı özel odalar 3 kişilikti 4lü var mı bilmiyorum. banyo tuvalet odada mini buzdolabı
    kadırga normal yurt 4-6 kişilik herhalde ranza sistemi vardı son durum nedir bilmiyorum tuvalet banyo ortak kullanım
  • Yazılımla ilgileniyorsanız Mimar Sinan Kyk Öğrencilerine özel indirim kuponuyla 19.99 TL'ye Udemy üzerinden Python programlama eğitimini alabilirsiniz

Kupon ve Ders linki

Kupon Linki İçin Tıklayın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    yurtlar belirlenmiş FSM yurdu açık olacak konum olarak esenler güngören arasında ytü davutpaşa kampüsünün yanında.yürüyerek metroya otobüsle metro metrobüs marmaraya ulaşım sağlayabilirsiniz.buradan cevizlibağa daha genel konuşursak E5'e geldiğinizde E5ten istediğiniz heryere ulaşım sağlanabilir.Siz işyerinizle konuşup servis hakkında detaylı bilgi alıp ona göre bir plan yapın isterseniz.
  • quote:

yurtlar belirlenmiş FSM yurdu açık olacak konum olarak esenler güngören arasında ytü davutpaşa kampüsünün yanında.yürüyerek metroya otobüsle metro metrobüs marmaraya ulaşım sağlayabilirsiniz.buradan cevizlibağa daha genel konuşursak E5'e geldiğinizde E5ten istediğiniz heryere ulaşım sağlanabilir.Siz işyerinizle konuşup servis hakkında detaylı bilgi alıp ona göre bir plan yapın isterseniz.

Aynen hocam bende 2-3 gün önce öğrendim fsm nin açık olacağını.
    Bu içerisinde tuvalet ve banyonun bulunduğu 3 er kişilik odalar dimi?
    Bu arada bu yurttan cevizlibağ metrobüs istasyonuna kaç dk da gidilir? Yürüyerek ve otobüslerle?

evet 3 kişilik wc-banyo odada
    cevizlibağ yürüyerek 35-40 dkyı bulabilir, otobüsle ortalama 10 dk filan.
    esenler metrosuna yürüyerek 10 dk
    davutpaşa metrosuna yürüyerek 25-30 dk filan
  • quote:

evet 3 kişilik wc-banyo odada
    cevizlibağ yürüyerek 35-40 dkyı bulabilir, otobüsle ortalama 10 dk filan.
    esenler metrosuna yürüyerek 10 dk
    davutpaşa metrosuna yürüyerek 25-30 dk filan

Teşekkür ederim
    Ben gideceğim yerin servisi ile konuşayım, bakalım be diyecek.

• Herkese merhabalar, Ankaradan sabiha gökçen havalimanında staj yapmak için geleceğim. Bu yurtta kalacağım. İki sorum var.

Pazar akşamı yht ile gelip pendikte ineceğim. Yurda en kolay ne şekilde ulaşırım? İnternetten baktığımda otobüs falan gözükmüyordu pazar akşamı için.

Bir de pazartesi sabah yurttan sabiha gökçene gitmem gerekiyor ve 8.30 da orada olmam lazım. En hızlı hangi şekilde gidebilirim taksi kullanmadan? Teşekkür ederim şimdiden
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.