Şimdi Ara

Kyk Bursu bu ay yatan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu yani temmuz ayının burs ücreti yatmış mı size? Normalde yeni düzenleme ile yatmaması gerekiyordu ama bazı arkadaşlara yatmış başka kaç kişinin ki yatmış? Kredi değil bursu soruyorum.

• Benim yattı iki arkadaşımın da yattı

Edit: Ben burs arkadaşlar kredi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeg Elsker Norge -- 14 Temmuz 2018; 16:11:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • burs nasıl çıktı size
  • halaycibasi kullanıcısına yanıt
    Tutunacak dalın olmasın istiyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C05AA6244

Tutunacak dalın olmasın istiyorlar.
    nasıl yani mesela benim babamın sigortası yok belirli bir maaşı yok 1 tane ev var ailenin o kadar benimde bir gelirim yok

çıkarmı sence
  • halaycibasi kullanıcısına yanıt
    Çıkabilir moruk ama ev işi bozuyor. Çıkmama ihtimali %65. Ama kredi herkese çıkıyor. Ama heralde bu bazı bölümlerde ve sıralamada ilk sırada yazdığın ünigelince falan burs alıyolardı. O muhabbeti bir araştır.

• quote:

Çıkabilir moruk ama ev işi bozuyor. Çıkmama ihtimali %65. Ama kredi herkese çıkıyor. Ama heralde bu bazı bölümlerde ve sıralamada ilk sırada yazdığın ünigelince falan burs alıyolardı. O muhabbeti bir araştır.
    hocam ev işi neden bozuyor zaten %99 oranında baska sehirde okuyacağım ve %90 oranında aileden maddi bir destek bile alamayacağım.bu ne berbat bir sistem
  • quote:

idealistler açısından mantıklı değil mi?

Ben sıralamamamda kimsenin yazmayacağı bir yeri ilk tercihime yazdım ve geldi. haketmedimmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yattı
  • kredi yaz aylarinda da yatiyor mu bilenler cevaplayabilir mi

• fabricioramirez F kullanıcısına yanıt
    Yatıyor. Yatmazsa yöksiste pasif öğrencisindir. Öğrenci işleri ile konuş.

• Yok kardeşim. Hakkındır. Ama genelde ilk tercih yazmana bir şey demedim. Sadece öyle de alınabileceğini söyledim. Ya da tutunacak dalın olmayacak demek istedim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.