Şimdi Ara

Kyk Burs/Kredi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
3
Favori
1.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: dextr7

"Kurumumuzdan ilk defa burs/kredi alacak olan öğrencilere, müracaat ettikleri öğretim yılının ocak ayı itibariyle ödeme yapılmakta iken, 2016-2017 öğretim yılında kurumumuzdan ilk defa burs/ kredi alacak öğrencilere, müracaat ettikleri öğretim yılı başı itibariyle (ekim) normal öğrenim süresince ödeme yapılacaktır. Kurumumuzdan burs/kredi alan öğrencilere, TC Kimlik Numaralarının son rakamına göre her ayın 6-10. günleri arasında ödeme yapılmaktadır."

Bu şekilde yazıyor lakin ben anlamadım

Yeni başlayacaklar (2017-2018 yılı ) ocak ayından itibaren alacak.

2016-2017 yılı yani geçen sene alanlardan bahsediyor onlar ekim ayından itibaren alacaklar.

Siz yeni başvuran olduğunuz için ocak ayında 3 aylık toplu parayı alacaksınız.

• dextr7 kullanıcısına yanıt
    Son kısmını açıkçası bende pek anlamadım bilen gelip yardımcı olursa daha iyi olur.
  • 2pac. kullanıcısına yanıt
    Az sonra mail atıcam hocam
  • hayır yeni yani 1. sınıflar ya da hazırlık ekimden itibaren alacak başvurular bu ay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dextr7 kullanıcısına yanıt
    Hocam cevap geldiğinde bize de geri dönüş yapar mısınız ?
  • 2pac. kullanıcısına yanıt
    tabi ki hocam
  • Hocam bu burslar kisinin ailesinin maddi durumuna gore mi cikiyor yoksa sans mi bursun cikip cikmamasi ornegin bana simdi burs cikmadi bende kredi aldim bu sene sonra yaz gelince krediyi iptal ettirdim o sene burs icin tekrar basvurabiliyor muyum ilk sene burs cikmazsa ikinci sene cikma olasiligi daha yuksek oluyormus bu dogru mu

• john20 J kullanıcısına yanıt
    Hocam maddi durum olarak geçiyor ama ben işin içine torpil girdiğini düşünüyorum, tanıdığımın babası asgari ücret alıyor ev araba yok okuyan kardeşleri var ama yok çıkmıyor ben de bunu anlamıyorum. Son sorunu ben de merak ediyorum bir bilgim yok.
  • Bende isin icine torpil girdigini dusunuyorum hocam ilk sene burs cikmayinca ikinci sene cikma olasiligi yuksek oluyormus ikinci senede cikmazsa ucuncu sene daha da cikma sansi yuksek oluyormus hocam oyle biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi john20 -- 7 Ağustos 2017; 22:13:23 >
  • john20 J kullanıcısına yanıt
    Umarım öyledir çünkü çıkmasının imkansız olduğunu düşünüyorum

• Bende oyle dusunuyorum hocam eger zaten maddi duruma bakarlarsa ben zaten hic alamam

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.