Şimdi Ara

Kvk teknik serviste yasadiklarim ve mahkame yardimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Htc cihazimi kvk teknik servise ekranda beyaz lekeler wifi ve batarya zayifligindan dolayi verdim alirken incelediler, kasada ve ekranda kilcal cizikler var diye not dustuler gonderdiler 4 gun sonra geldi teslim almaya gittim almadan once kontrol edebilirmiyim dedim bisey farketmez diyip vermedi kagidi imzaladim ve servis icerisinden cikmadan kontrol etmeye baslasim ve kasada derin cizikler kasada egilme ve tuşlarin ezildiginden dolayi basmadigini farkettim hemen geri verdim 10 dakika gecti gecmedi neyse personel bunlari yazdi ve serviste oldugunu iddaa ettigimi yazdi bende iddaa etmiyorum alirken incelediniz dedim hatirlamiyorum dedi neyseki elimde teslim ederken verdigim tutanak var servise tekrar gitti ve 2 gun sonra 450tl kasa ucreti cikardilar benim yaptigimi soylediler bende mail attim serviste oldu verirken yoktu dedim bana cevap olarak 3 agustostan sonra olmus bu dediler ben cihazi 3 agustosta servise verdim 7 agustosta geldi hemen geri yolladim yani cihaz 3 agustostan beri serviste bunlari hepsini ekran goruntusu ve fotograf alarak il hakem heyetine basvuruda bulundum halen cevap bekliyorum ki kazanmam halinda kvk ya dolandiricilik sucundan dava acmayi dusunuyorum bu konuda yardimci olabilcek varmi kurban bayraminda telefonsuz kaldim hic fotograf cekemedim kardesimin dugunu oldu dugun fotografcisi fotograf cekimi yapti ama kadraj disinda kalmisim kardesimle hic fotografim yok telefonum olsa kendim cekinirdim bir suru ve ben aylik 50 tl odeyip 10 gb internet aliyorum 2 aydir bosa gidiyor 10gb magdur ediliyorumhalen bu konuada ne yapabilirim tesekkur ederim okuyup yardim etmeye calisanlara

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.