Şimdi Ara

Kutusuz: Spartacus Legends (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Multiplayerda lag olması kotu olmuş

• pspde bir gladyatör oyunu vardı hiç birisini o oyuna tanımam

• Gerçekten kaliteli bir yapın olmuş. Savaşlar oldukça zevkli ve akıcı. Dövüş oyunlarını sevmem ama bu gerçekten iyi. Seviye-geliştirme sistemi de bir o kadar iyi yapılmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

ios ve andoide çıksaydı güzel bir yapım olabilirdi

Androidde Legend var Glu'nun çıkardığı oyun o baya iyi

• beyler psn den bedavaya aldım oyunu error hatası alıyorum ?
  • herkese merhabalar. oyunu dün itibari ile indirip oynadım. ubisoft gibi bi oyun firmasının hele ki spartacus gibi efsane olmus bi dizinin oyunu bu sekilde en fazla 2 saat oyalayacagı derecede kötü yapmasını anlayamıyorum. zaten oyun cok basit. sürekli dövüş. baska bişi yok. tekken misali . 2.cisi grafikler zaten cok kötü. tamam free oyun yapanları ellerine saglık ama hic begenmedim. 2 saat oynadım ve sildim. bu efsane diziye bu oyun hiç olmamıs.
  • Lincourt L kullanıcısına yanıt
    Çöplük
  • Birde yeni oyun bile acamiyorsunuz. Diyelim oyunu bilmedigini icin yanlid birsey yaptiniz. Yeni oyun hic bir sekilde acamiyorsunuz kurcaladim ama bulamadim. Bulan varmi. Olamaz boyle bir sacmalikz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arada takılması vs çok saçma Oeanamousa kadar alıyorsunuz 7 altının ve ludusta boş yerin yoksa yarım saat içinde alamazsan herşey gidiyor son derece saçma olmuş onun dışında paralı yapsalardı adam gibi oyun yapsalardı Dizinin aynının canlandırıldığı bir oyun yapabilirlerdi paralı olurdu daha güzel olurdu
  • şuan level 12deyim valerius isimli kılınç kulanan lider adamım var büyük maçlar kazandım büyük arenalara ğirdim demagem 133 yemin ediyorum 280 demağeli ğladyatörleri kestim size tavsiyem meşhur isimli gerçekten eskiden yaşamış olduğunu düşündüren ğladyatörü satın alırsanız önünüze ğeleni kesersiniz ğladyatörlere 5,6 bin ğümüşten fazla para vermeyin elinizdeki fazla paraları silahlara,ğladyatörlere yatırın beğenmediğiniz ğladyatörünüz varsa küçük maçlara değil büyük maçlara sokun öldürtün yeni ğladyatör alın ben bu oyunu çok sevdim çok heyecanlı adım valerius benimle karşılaştığınızda ölürsünüz.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.