Şimdi Ara

Kütüphaneye yemek götürmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
3.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sabahları (7-8) pek bir şey yiyesim gelmiyor yesem de az yiyorum. Aşağı yukarı 9'dan akşam 6'ya kadar kütüphanedeyim ve öğleden sonra gerçekten acıkıyorum, öyle püskevit falan da kesmiyor. Kütüphanenin yakınlarında yemek yiyebileceğim bir yer de yok düzgün. 15-20 dakika yürümem falan lazım hiç çekemem. Bakkal falan var da ne alabilirim ki oralardan. :D Böyle kokmayan, lezzetli, sıkmayan ve tok tutan ne alabilirim/hazırlayabilirim yanıma?

• Soğuk sandviç en iyisi olur. Tam buğday sandviç ekmekleri var içine fazla kokmayacak ve yerken çok ses çıkarmayacak(marul vs.) malzemeleri koyabilirsiniz.

Termosunuz varsa direkt tepenize dikip içebileceğiniz, içine çorba koyabilirsiniz soğansız.

Lavaş ekmeğinin içine Bi gece önceden haşladığınız tavukla sandviç yapabilirsiniz. ( önceden haşladığınız için kokmayacaktır.)

Evde yaptığınız kek, kurabiye, börek ya da poğaçalardan götürebilirsiniz.
  • herşey kokar hocam hele kutuphanede.ben bile sinifa bazen tost getiriyordum evde sinif ful terayagi kokuyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir kavanoza yoğurt yulaflı şeyler olabilir hem tok tutar hemde kokmaz internetten araştırabilirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Soğuk sandviç en iyisi olur. Tam buğday sandviç ekmekleri var içine fazla kokmayacak ve yerken çok ses çıkarmayacak(marul vs.) malzemeleri koyabilirsiniz.

Termosunuz varsa direkt tepenize dikip içebileceğiniz, içine çorba koyabilirsiniz soğansız.

Lavaş ekmeğinin içine Bi gece önceden haşladığınız tavukla sandviç yapabilirsiniz. ( önceden haşladığınız için kokmayacaktır.)

Evde yaptığınız kek, kurabiye, börek ya da poğaçalardan götürebilirsiniz.

• Ya da yulaf lapası denen Bi şey var sıcak da yeniliyor soğuk da. Kesinlikle kokmaz, tok tutar, ağır Bi hissiyat bırakmaz, tadı da güzeldir güzel yapınca o da Bi alternatif

• Bence tavuklu salata yap, ara verince dışarıda bi güzel yer geri girersin içeri. Termosa çorba da mantıklı. İçerde yiycekseniz en mantıklı şey poğaça bence

• soğuk sandviç , poğaça en iyisi hocam
  • yulaf ezmesini sutle kaynatip sisirin. tarcin ekleyip icine istediginiz meyveyi dograyin. hem yazin cok hafif hem de tok tutuyor.

• Yoğurt Yulaf Chia Meyve
    Soğuk sandviç

• Hocam bence değmez 20dk yürü yemek ye.İnsanları rahatsız etmem sanırsın ama illa biri kıllık yapar tadın kaçar durduk yere.

• Bugün ilk kez hurma götürdüm 5 tane yemek yetiyor tavsiye ederim

• WALDER FREY kullanıcısına yanıt
    Kütüphanenin içinde yemeyeceğim zaten, bahçeye çıkacağım 10-15 dakika hava alırım hem.

Dipnot: Acıktım eve geldim dünyaları gömdüm ve ders yalan oldu yine. :D
  • Bu sene kütüphane evim gibi olmuştu haftada 4 gün sabahlıyordum ne bulduysam götürdüm dışarda ye kokusunu sıkıntı ediyorsan

• Bunu sizin icin yazmıyorum genel icin yaziyorum:
    Arkadaslar allah askina (veyahut neye inaniyorsaniz onun askina) kutuphanede yemek yemeyin. Disari cikin bi 10dkligina. Kimse sizin yemek kokunuzu cekmek zorunda değil. Yanimda portakal yiyen vardi ya.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yulaf falan geç dostum

Al somunu ikiye böl arasına peynir domates zeytin salam koy oh ye onu

• İki sene boyunca yaptigim eylem. Sandvic, makarna, tost,salata ve bilimum susuz yemek goturdum. Ne aktı ne koktu. Tutupta soğanlı sarımsaklı yemekler götürürsen fantaziyaratmış olursun. Aksiyona gerek yok. Sandviçten yürü bence

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.