Şimdi Ara

KÜTAHYA HAVA ER EĞİTİM (2013 GÜNCEL-SON BİLGİLER) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
2
Favori
6.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

19 martta gideceksen termal iclik falan almana gerek yok yaz geldi zaten :)

Naçizane olarak düzeltmek istiyorum:

Kütahya'nın havası çok dengesiz; burada askerlik yapan hemen herkes bunu söylüyor zaten. Hava kararınca gözün donarken, gündüz gözünden ter akabiliyor. Daha da önemlisi, "Mart geldi; bahar geldi" diye hiç güvenmemek lazım Kütahya'ya; zira mayısın ortasındayken yünlükleri takılı parkalarla dolandığımızı hatırlıyorum. Haa, "mart ayında içliğe gerek olur mu olmaz mı?" tartışması ayrı mesele; ama parkasız dolaşamayacağınız kesin gibi.

Benden söylemesi

• http://www.indirdik.com/Thermofer-Unisex-Termal-Iclik thermal içlik sıcakta terletmez soğukta üşütmüyor çok güzel kesinlikle tavsiye ederim
  • Acemiliğine en cok yapmak istediğim yer fakat ne yazık ki piyade olarak kibristayim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vukuatname V kullanıcısına yanıt
    Askerliği Kütahya Hava Er Tugayına çıkmış ve yaklaşık 24 gün sonra gidecek biri olarak yazdıklarını baştan sona okudum. Eşsiz bir pusula niteliğinde. Ellerine zihnine ve yaşanmışlıklarına sağlık arkadaşım. Umarım her şey yolunda gider. Allah daima iyilerle karşılaştırsın. Şimdi benim aklıma takılan bir kaç husus var. Çök-Kalk komutunu kaç kere yapmamız gerekiyor ve normal çökmek mi bu? Bir de dağıtım eğitim sırasında mı belli oluyor? Nasıl öğreniyoruz?
  • Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle herkese hayırlı teskereler.

Sevk Tarihi: 17/12/2014
    Katılma Tarihi: 19/12/2014 saat 13:00' a kadar bilgisi yer almakta sevk belgesinde.

Acaba 19' unda mı teslim olmayım. 17'sinde teslim olursam daha mı erken çıkarım yoksa 19'unu mu baz alıyorlar.

Bilgisi olan cevap verirse sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.