Şimdi Ara

Kurutmalı çamaşır mak. tercihi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
2.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben kurutmalı çamaşır makinası almayı düşünüyorum. Yerim olmadığından ayrı ayrı 2 makina almak istemiyorum. Aşağıdaki seçenekler arasında kararsız kaldım. Lütfen servis desteği-sağlamlık- teknolojik üstünlük ve tasarruf bakımından yorum yaparsanız sevinirim. Yardımlarınızı bekliyorum.

BOSCH WVH 28420 EU Logixx 7 Tam Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Electrolux LAVAMAT 14950 A 1400 Devir 8 Kg Yıkama, 6 Kg Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Electrolux EWW 148540 W TIME MANAGER1 8kg Yıkama 6kg Kurutma 1400 Devir Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Siemens WD14H420EU Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Samsung WD 8704DJF 7Kg 1400 Devir 5kg kurutma kapasiteli Çamaşır Makinesi

bir de LG nin 8/4 bir modeli var.

• aynı problemi yaşıyorum. ben aynı zamanda airwash yada tazeleme özelliği olan bir ürün istiyorum. lg ve samsung arasında kaldım. elektrolux 8 kg yıkama 6kg kurutmada fena gözükmüyor ama airwash özelliği yok gibi. biri yardım etse çok sevinirim.
  • aynı problemi yaşıyorum. ben aynı zamanda airwash yada tazeleme özelliği olan bir ürün istiyorum. lg ve samsung arasında kaldım. elektrolux 8 kg yıkama 6kg kurutmada fena gözükmüyor ama airwash özelliği yok gibi. biri yardım etse çok sevinirim.
  • ben kurutmalı makine tavsiye etmem

eğer teknoloji değişmediyse

kurutmalı çam makineleri kurutmak içinde su harcıyor

üstelik yıkarken harcadıklarından daha fazla(90 litre civarı)

yani astarı yüzünden pahalıya geliyor açıkçası
  • Bosch ve Siemens kuruturken harcamıyor. Sadece içindeki kondanser filtre temizliği için arada kendi kendini temizleme programını çalıştırıyorsunuz.
  • forumdaki eski konulari diriltmeyi sevmem ama compine sistemlerin fiyatlari baya makul olmaya basladi
    ek olarak 7 yikama ve 5 kg kurutma ozeligi oldukca ideal bence.

su ürünü inceliyorum su aralar
    http://www.beyazesyam.com/Samsung-Samsung-WD8704DJF-camasir-Makinasi_10951.html#0

bu arada bu urunun kurutma sinif B.
    yani hic yoktan orda oyle yaziyor :D

samsung'un daha ideal kurutmali ancak standart disi abatlarda olmayan bir urunu varsa o da olabilir 12kg urunleri cidden abarti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kara_lahana -- 30 Ocak 2011; 1:45:27 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.