Şimdi Ara

Kurusıkı tabancayı karakola işletme hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 ay içinde emniyete kaydettirmem gerekiyormuş yoksa polise yakalatırsam para cezası varmış.
    Benim asıl merak ettiğim konu şu,
    Ben zaten tabancayı belimde taşımayacağım memlekete götürücem hep köydeki evimizde duracak yani polise yakalatma imkanım yok.
    Karakola silahı işletmezsem onlar sistemden bakıp şu adam silahı işletmemiş adresine para cezası gönderelim diyebiliyorlar mı yoksa sadece yakalatırsam mı cezası var?

• Konuyu hortlatiyorum k bakmayın bende bu sorunun cevabını merak ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaxxx

Konuyu hortlatiyorum k bakmayın bende bu sorunun cevabını merak ediyorum
    Kimse cevap vermemiş bende kendim yazayım o zaman.
    Kurusıkı tabancayı alalı 1 sene oldu karakolada işletmemiştim adresime herhangi bir ceza mektubu gelmedi hala.
    Sadece 1 kere arabayla giderken trafik kontro çevirdi polis tabancayı buldu bu senin mi dedi bende kimliğimi ve faturasını gösterdim tamam devam et dedi.
    Yani kurusıkıyı taşırken kutusunda şarjorü boş ve takılı olmayacak şekilde ve faturası yanında olursa sıkıntı olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sssemih24

Kimse cevap vermemiş bende kendim yazayım o zaman.
    Kurusıkı tabancayı alalı 1 sene oldu karakolada işletmemiştim adresime herhangi bir ceza mektubu gelmedi hala.
    Sadece 1 kere arabayla giderken trafik kontro çevirdi polis tabancayı buldu bu senin mi dedi bende kimliğimi ve faturasını gösterdim tamam devam et dedi.
    Yani kurusıkıyı taşırken kutusunda şarjorü boş ve takılı olmayacak şekilde ve faturası yanında olursa sıkıntı olmaz.

Alıntıları Göster
    Çok teşekkür ederim biliyorsunuz hocam cezalar çok ağır korkar olduk bir iş yaparken

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.