Şimdi Ara

Kurulabilen Mac os x for x86 internette doloşmaya başlamış (293. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.996
Cevap
3
Favori
425.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    fx5200 ile 800*600 den ve 60 hz den fazla görüntü alamıyorsunuz.
    işlemcinin ss3 desteği var sorun çıkmaz.
    hd ıde ye nazaran satalarda perf. yüksek olur.
    ram yeterli gelmez, 512 olsa sorun yaşamazsın (zaten fiyatlar ayaklara düştü)
    Yeni versiyonu burada bir arkadaştan siteyeceksin zira bendeki de eski
  • Bende airtes modem var ama bir olmadi bir yardim ederseniz sevinirim mac 10.4.8 kudum ??????
  • quote:

Orjinalden alıntı: mertkosova

arkadaşlar ben 10.4.8 jas sürümünü çekiyorum da asus p4v8x-x board soundmax digital ses kartı ve ati 9200 ekran kartında çalışırmı[işlemci kurtarıyo zaten SSE3 destekli p4 2.4]
    bi de wireless ı tanıyo mu[USR 5421 usb]

biride bana yardım edebilirse sevinirim
  • Bende airtes 101 modem var ama bir olmadi bir yardim ederseniz sevinirim mac 10.4.8 kudum ??????

Cevap veren yok mu arkadaşlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: polatyy

quote:

Orjinalden alıntı: polatyy

http://www.uphuck.com/forum/

• o siteye girdim üye oldum aktivasyon mail i gelmedi 2 gündür
  • Arkadaşar Asus p5l-mx arızalı çıktı MAcosx te daha performanslı bir onboard anakart modeli biliyor musunuz?Mesela onboard da gma950 den daha iyisi var mı? yada chipset olarak 945 yerine 965 ve üstü? Öneri yaparsanız sevinirim

edit: MicroATX anakart olmalı çünkü ona göre HTPC kasa almıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi someone74 -- 19 Ekim 2007; 22:52:59 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: djcenk_58

Bende airtes 101 modem var ama bir olmadi bir yardim ederseniz sevinirim mac 10.4.8 kudum ??????

Ben de bir dönem aynı modemden kullandım ama hiçbir sorunum olmadı. Eğer donanımsal bir arızası yoksa bence sorun modemden değil...
  • Donanımsal bir sorun yok ama neden gormedi onuanlamadim Built-in Ethernet bunu aktif hale nasl gedirecem bilmiyorum ben yapamadin bilen varsa yardim etsin
  • quote:

Donanımsal bir sorun yok ama neden gormedi onuanlamadim Built-in Ethernet bunu aktif hale nasl gedirecem bilmiyorum ben yapamadin bilen varsa yardim etsin

Modem kitlenmiş ya da hatlarda bir sorun oluşmuş olabilir. Çok nadir de olsa bende zaman zaman buna benzer bağlanamama sorunları yaşamıştım.

Mac OS X 'ten internet ayarlarını sistem default olarak yeniden ilk haline getir ve bilgisayarı tamamen kapat. Tekrar açtıktan sonra MAc OS X kurulum diskini tak ve DVD içinden "Disk Utility" çalıştırarak Mac OS X'in kurulu olduğu partition'u "Repair disk permissions" ile onar. Sonra bilgisayarı tamamen kapat ve tekrar aç.

Umarım sorunun bu şekilde çözülür. Kolay gelsin.

• taskin57 saol arkadaşim TŞK
  • Değerli arkadaşlar, asus f3s notebook aldım. duo 7300, geforce 8400 falan.

dvd'den boot yaptığımda beş on saniye yazı geçtikten sonra restart yapıyor. Nedendir ve bu notebooka macos kurulabilir mi? Gavur sitelerinden de arattım pek bir şey bulamadım

Selamlar..
  • quote:

Bende airtes 101 modem var ama bir olmadi bir yardim ederseniz sevinirim mac 10.4.8 kudum ??????

Air Ties 101 modelin Kinux , Mac ve Windows desteği var.
    Zaten kullanıcı bilgilerin eğer girili ise modemde sadece ethernet kartını tanıt yeter.
    Yok değilse 192.168.2.1 ile modemin içine gir ve sol üst köşedeki kolay kuruluma tıkla yeter.
  • quote:

arkadaşlar bu meretin türkçe yaması vardı bi ara indirip kurmuştum ama şimdi bulamadım bi yardımcı olur musunuz ???

Neyse arkadaşlar tekrar buldumhttp://rapid share.com/files/16106793/10.4.8_pack_v0.3tr.mpkg.zip.html dosyayı indirirseniz kurulumdan sonra %90 civarı türkçe oluyor.Dosyada sadece dil dosyası mevcut yani hiçbir update bulunmuyor yani kurulumdan sonra sistem çökmesi olmuyor.(en azından bende çok güzel çalıştı.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extreme_mac -- 28 Ekim 2007; 20:37:13 >

• 8600 gt ekran kartım var. en son 10.4.9 kurduğumda problemliydi. Bu konuda bir aşama kaydedildimi.
  • Arkadaşlar selam;

MacosX 10... veye tiger veya leopard kurulumu için detaylı anlatım varmı gerekli imajların hangileri olduğuna dair.

http://uphuck.com/forum/index.php formu verilmiş yukarılarda ama pek aktivitesi yok gibi. Eğer elinde elinde gerekli metin olan arkadaşlar payşalım yaparlarsa süper olur. Bende yeni yeni merak saldım pc de mac olayına. İlp Mac im color classic II idi halbuki

AMD5000+ cpu 2 gb ram 320 sata disk dwdrec uydu kartı ve nf430 çipsetli anakart vs. var. Bunlarda sıkıntı olurmu sistemde değişmesi gereken parça olurmu ?

Şimdiden teşekürler

• bir zamanlar ne hareket vardı buralarda be!
  • keşke o zamanlara denk gelebilseydim
  • quote:

Orjinalden alıntı: honneur

Arkadaşlar selam;

MacosX 10... veye tiger veya leopard kurulumu için detaylı anlatım varmı gerekli imajların hangileri olduğuna dair.

http://uphuck.com/forum/index.php formu verilmiş yukarılarda ama pek aktivitesi yok gibi. Eğer elinde elinde gerekli metin olan arkadaşlar payşalım yaparlarsa süper olur. Bende yeni yeni merak saldım pc de mac olayına. İlp Mac im color classic II idi halbuki

AMD5000+ cpu 2 gb ram 320 sata disk dwdrec uydu kartı ve nf430 çipsetli anakart vs. var. Bunlarda sıkıntı olurmu sistemde değişmesi gereken parça olurmu ?

Şimdiden teşekürler

forumda ne sordunda cevap vermedik ;) eski forum tam adam olmuştu database göçtü. yeniden topluyoruz kendimizi...

• Arkadaşlar 10.4.9 uphuck dvd den kurulum yaptım. Kurulumda sıkıntı çıkarmadı ama ilk boot ekranında boott yazıp kalıyor. -v yapıyorum hiç birşey olmuyr. Bekliyor...

Yapabileceğim birşey varmı acep ??
  • 
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.