Şimdi Ara

Kurulabilen Mac os x for x86 internette doloşmaya başlamış (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.996
Cevap
3
Favori
425.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AMDnin Atiyi alması çok iyi oldu be İntele bir darbe daha
    artık oyunlar daha performanslı olur heralde :))
  • mac'te DivX altyazılarını göremiyorum. bunun için bir yol varmı veya şöyle sorayım altyazıları görebiliyormusunuz Divx seyrederken.
    lütfen yardımlarınızı bekliyorum....
  • AMD ><<< x2 4800+ bi gelsede alsam diye içim gidiyor .acaip düşüyor fiyatlar
  • Aşağıdaki linkte "SemjaZa 10.4.7 Decrypts" bulunuyor, yeni çıkmış. Jas 10.4.6 üzerine kurulan 104.7 patch'i ile güzel çalışıyor.

http://www.hackint0sh.org/forum/showthread.php?t=220

Girmek için kayıt olmanız gerekebilir. Burada direkt link vermemek için site adresini veriyorum. Dosya boyutu ~4 Mb. Ben kurdum, kernel versiyonum 8.7.1 oldu.

Heberi olmayanlara duyrulur.
  • polatyy usta nie uzaklaştırılmış yav????
  • Polatyy nin hesabını çalıp adult reklam yapmışlar ve süresiz hesabını iptal etmişler ,durumu donanim haber yetkililerine bildirdik ama sonuç alabilirmiyiz bilmiyoruz, Polatyy e destek amacıyla forum yöneticilerine PM atabilr veya forumdestek@donanimhaber.com adresine mail atabilrsiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Metaone

Aşağıdaki linkte "SemjaZa 10.4.7 Decrypts" bulunuyor, yeni çıkmış. Jas 10.4.6 üzerine kurulan 104.7 patch'i ile güzel çalışıyor.

Girmek için kayıt olmanız gerekebilir. Burada direkt link vermemek için site adresini veriyorum. Dosya boyutu ~4 Mb. Ben kurdum, kernel versiyonum 8.7.1 oldu.

benim çıktığı gece haberim olmuştu ancak şunu anlamadım. mevcut 10.4.6 larımızı 10.4.7 mi yapacak bu patch. yoksa sadece semjayı mı update etmiş olacağız. burasını anlayamadım. veya bu patchi uygulayıp sonra netten direkt 10.4.7 yemi update edebileceğiz ??.....

• Yaw Yetkililier Bu İşe Bi Çare Bulsunlar Bende Duyunca Baya bi Şaşırdım Polat Usta Baya Faydalı Bir Arkadaşımızdır Daha Evvelde Kendisinden Bayağı Yardım Almıştım Bu Tür Olaylara Forum Yöneticilerinin Duyarsız Kalmamaları Gerekir Bence Gereğinin Yapılmasını İstiyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: teeching

Polatyy nin hesabını çalıp adult reklam yapmışlar ve süresiz hesabını iptal etmişler ,durumu donanim haber yetkililerine bildirdik ama sonuç alabilirmiyiz bilmiyoruz, Polatyy e destek amacıyla forum yöneticilerine PM atabilr veya forumdestek@donanimhaber.com adresine mail atabilrsiniz.

burada bilgisayarına osx kurmuş olup da polatyy den destek almamış kimse varmıdır acaba? Ne duruyorsunuz. Haydi PM atmaya...

Adminlerin polatyy'nin hesabını süresiz kapatmak yerine ip nolarından bu işi yapanları engellemeleri gerekmez miydi. Biz de onları takdir etseydik ama onlar işin kolay olan yönü seçmişler. Unutmayın güzel olan zoru başarmaktır.
  • Selam
    Buradan forum yöneticilerinden polatyy nicli arkadaşın durumuna açıklık getirmelerini talep ediyorum
    sanırım bir yanlış anlama olmalı.
    yoksa hesap listesinin "hack" edilmiş olma ihtimalini düşünmek bile istemiyorum

polatyy nin bu güne kadarki mesajlarını gören biri ortada bir yanlışlık olduğunu hemen anlar bu durumda bende kişisel ve hesap bilgilerimizin güvenliğini sorgulamamız gerektiği kanaati uyandı

" ?
    - ya hocam (polatyy)
    ?
    - gıcık bi durum var
    ?
    * hayırdır (costek)
    ?
    - beni donanim haberde engellemişler
    ?
    - sebebi adult reklam yapmam mış

?- muhtemelen hesap bilgilerini birileri çalıp yapmış
    ?
    - yani benim böyle bisey yapmam söz konusu değil
    ?
    ?* adult kapsamına giren neymiş kelimemi linkmi vermişsin
    ?
    * ne diyorlar moderatör hazretleri
    ?
    - abi mail attım ama cevap gelmedi
    ?
    - yardım lazım
    ?
    * hocam foruma bakıyorum
    ?
    * hocam burda bir sebep göstermiyor
    ?
    - bana mail gelmiş
    ?
    * sen aradınmı yoksa sadece mailmi attın
    ?
    - mail attım
    ?
    - nasıl arim
    ?
    ?* telleri yokmu bunların yaw
    ?
    - ok de
    ?
    - bu heriflere derdimizi nası anlatıcaz onu düsünüorum
    ?
    - telefonları falanda yok
    ?
    * yaw bu adamların isnat ettikleri sayfayı görebilsek
    ?
    * dayanakları neymiş anlardık
    ?
    - yok kaldırmışlar
    ?
    - ama birisi mesaj atmış altına
    ?
    - galiba arkadaşın hesabını çalmışlar,yazık..
    ?
    - şeklinde
    ?
    - demekki kötü bişeyler yazılmış
    ?
    - ne olduğunu bende bilmiyorum
    ?
    * hocam
    ?
    * sana gelen mailin yayınlanması nasıl olur
    ?
    - bana mail gelmedi
    ?
    * anladığım kadarıyla birşey yazmıyor
    ?
    - sadece girş yapmaya calıstığımda adult reklam yapmışsınız uzaklaştırıldınız diyor
    ?
    - bana donanim habere atılan mesajlar mail olarak geliyor
    ?
    - oray aatılan mesajlardan anladım ben
    ?
    - ama donanim haber bana mail yollamadı
    ?
    "
    polatyy ile konuyla ilgili diyaloğumuzdanda anlaşılacağı üzere hepimiz şeşkınız ve bu sis perdesini aralayack olan bilgilendirmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz
    tüm arkadaşların konuya gereken ilgiyi göstereceği inancını taşıyarak...

• bence bu konunun üzerine gidilmeli.
    nedir ne değildir iyice araştırmalı...

polatyy hocayı tanıyan herkes buna ihtimal dahi vermez...

Lütfen Yöneticiler bu konu hakkında daha detaylı bi araştırma yapsın...
  • quote:

Orjinalden alıntı: fractalboy

quote:

Aşağıdaki linkte "SemjaZa 10.4.7 Decrypts" bulunuyor, yeni çıkmış. Jas 10.4.6 üzerine kurulan 104.7 patch'i ile güzel çalışıyor.

benim çıktığı gece haberim olmuştu ancak şunu anlamadım. mevcut 10.4.6 larımızı 10.4.7 mi yapacak bu patch. yoksa sadece semjayı mı update etmiş olacağız. burasını anlayamadım. veya bu patchi uygulayıp sonra netten direkt 10.4.7 yemi update edebileceğiz ??.....

Yok, önce 10.4.7'ye upgrade edeceksin, ki update dosyası 110 küsür MB, sonra o update'den sonra yeni kırılan Decrypt'leri indirip kuracaksın. Olay bundan ibaret.

• quote:

quote:

quote:

Yok, önce 10.4.7'ye upgrade edeceksin, ki update dosyası 110 küsür MB, sonra o update'den sonra yeni kırılan Decrypt'leri indirip kuracaksın. Olay bundan ibaret.

aman hocam sonra bu update sonrası göçmesin sistem. update sonrasında hiçbirşey yapmadan direkt semja update yapıyoruz o zaman değilmi anladığım kadarıyla ?...

• UYUZUN birisi hesabımı hack lemiş ve kötü mesajlar atmış foruma ve hesabım engellenmişti , BU NOKTADA BANA DESTEK OLAN TÜM ARKADAŞLARIMA SONSUZ TEŞEKKÜR,konuya en kısa sürede müdahale edip problemle ilgilendikleri için DONANIM HABER E DE SAYGILAR
  • HOŞ GELDÜN MÜRÜM
    MESELENÜN HALLOLDUÚUNA ‚OK SEVÜNDÜM
    TEKRAR GE‚MÜŞ OLSUN
    ŞU UYUZU BULUP KENELERLE DOLU HAVUZA ATMALI
  • Sagolasın hocam,her kötü kendi cezasını arar bulur merak etme sen
  • quote:

quote:

quote:

quote:

aman hocam sonra bu update sonrası göçmesin sistem. update sonrasında hiçbirşey yapmadan direkt semja update yapıyoruz o zaman değilmi anladığım kadarıyla ?...

Aynen. Yalnızca "SemjaZa 10.4.7 Decrypts" içindeki readme dosyasındakileri harfiyen yapıyoruz. Tabi bu tip update'lerde makinanın göçmeme garantisi yok, tavsiyem CCC veya Rsyncx ile bir başka partition'a veya diske yedek alman ve öyle denemen.

• arkadaşlar 10.4.7 de ne gibi bir iyileştirme var bilen varmı?
    yani kurmaya değermi,bence en yiyi sürün en sorunsuz çalışanıdır,boş yere fantazi yapmayalım değmeyecekse...
  • ilker hocam bende 10.4.6 yuklu, atix1600 sorunsuz çalışıyor, ama dashboarddaki ripple efekti yok artık.

installer yapmışlar ati x1600 ler icin, program gibi cift tıklıyorsun her seyi o yapıyor,
  • quote:

Orjinalden alıntı: polatyy

Sagolasın hocam,her kötü kendi cezasını arar bulur merak etme sen

hoca hoşgeldin,

bu saatte açabildim makinayı, yeni okuyorum son yazılanları... tekrar hoşgeldin
  • 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.