Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D) (1568. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52.775
Cevap
91
Favori
1.663.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15661567156815691570
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ornitolog

her bölüm saçmalama rekoru kırmaya devam ediyor.

inci

bu kadar güçlü bir ailenin kızı bu hallere düşecek deselerdi

şaka derdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

"Amerikalı" yakın zamanda çıkmaz umarım diziden.Çok kaliteli, rolünün hakkını veriyor.

Evet bu adam 10 numara oyuncu tam bir gıcık dediğim dedik Amerikalı rolünü iyi başarıyor.

Cahite acayip ayar oldum, kıl oldum, tiksindim. 2003 den bu yana Polatın ekibinden bir kişiye bile gıcık kapmamıştım. Kapacağım da aklıma gelmezdi. Cahiti bu dizide istemiyorum
  • bu son bölüm inanılmaz kötüydü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue Fox

Cahit boktan bir oyunculuk sergiliyor her bölümde en kısa sürede kafasına sıkarlar umarım iyice uyuz oldum.

Amerikalı dediğin adam kim yav kel olanmı

Cahite tek ben kıl oluyorum sanıyordum
  • Tamam tad almaya başladık ama , Çakırın öldüğü bölümde bile bu kadar reklam izlemedik biz.Sürede yazmıyorlar ayar olduk.
    Pusat ayrı bi renk kattı diziye. Bundan sonrada öyle olacaktır eminim. Çakırın ofisten de yaptıracak , geçmişe doğru döneceğiz bizde. Birde bütün gereksiz karakterleri bi eve toplamışken birisinin bombalamasını çok istedim ama olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dabb Escobar

Tamam tad almaya başladık ama , Çakırın öldüğü bölümde bile bu kadar reklam izlemedik biz.Sürede yazmıyorlar ayar olduk.
    Pusat ayrı bi renk kattı diziye. Bundan sonrada öyle olacaktır eminim. Çakırın ofisten de yaptıracak , geçmişe doğru döneceğiz bizde. Birde bütün gereksiz karakterleri bi eve toplamışken birisinin bombalamasını çok istedim ama olmadı.

az para kazan öz kazan

para için yer gök reklam oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: byozyky

quote:

Cahit boktan bir oyunculuk sergiliyor her bölümde en kısa sürede kafasına sıkarlar umarım iyice uyuz oldum.

cahit 4 5 oyuncunun oynayacağı rolu oynuyor hem adam hacker hem dna uzmanı hem koruma hem polatın soforu hem keskin nisancı
  • quote:

Orijinalden alıntı: unixslax

quote:

quote:

cahit 4 5 oyuncunun oynayacağı rolu oynuyor hem adam hacker hem dna uzmanı hem koruma hem polatın soforu hem keskin nisancı

oyunculuk sıffır bence mimikler berbat ses berbat tip berbat vadi kaliteyi düşürüyor onun yerine getirsinler şevket çoruhu mematiye kanka diye süper olur
  • quote:

quote:

quote:

quote:

oyunculuk sıffır bence mimikler berbat ses berbat tip berbat vadi kaliteyi düşürüyor onun yerine getirsinler şevket çoruhu mematiye kanka diye süper olur

oyunculuk yok da rolu de çok saçma herşeyi bir adammı yapar birde nerden çıktı eskiden polatın yanında olan adamı abdulhey memati vardı diğerleri de figuran gibi olan adamları vardı gürbüz nevzat vs cahit bencede hiç olmasada olur
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

oyunculuk yok da rolu de çok saçma herşeyi bir adammı yapar birde nerden çıktı eskiden polatın yanında olan adamı abdulhey memati vardı diğerleri de figuran gibi olan adamları vardı gürbüz nevzat vs cahit bencede hiç olmasada olur

tabiki hocam valla abdül yetiyodu polata çıkartsınlar pana film duy sesimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Tamam tad almaya başladık ama , Çakırın öldüğü bölümde bile bu kadar reklam izlemedik biz.Sürede yazmıyorlar ayar olduk.

az para kazan öz kazan

Aynen öyle.
  • pusat polatı öldürür dizi biter nah buraya yazdım
  • Bu KV oyuncularında acayip tipleri var yaw çok iyi oturuyor. Pusatın adamı Reis, Cemal, Kara, Amerikalı.
    Tip 10 üzerinden 10

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

az para kazan öz kazan

Aynen öyle.

reklam arası dizi izler olduk.Ben Tv izlemeyi bıraktım artık.Netten izlemek daha oldu bence
  • Kara'nın oğlunu Mete kaçırdı ve o mekandakiler Mete'nin kendi adamıydı o yüzden hepsine sıktı ve öldürdü.. Kara konuşturmasın diye Kara'da bunu çaktı ve cins cins baktı
  • Pusat çok iyi rol yapıyo
  • mete rolü Mehmet Eymür müş galiba. kimse o?
    Vadi de kollama'ya döndü iyice

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

mete rolü Mehmet Eymür müş galiba. kimse o?
    Vadi de kollama'ya döndü iyice

Hocam bu sömestre'de "YEŞİL" diye bir kitap okudum az çok fikir sahibisinizdir eminim Yeşil hakkında orada bahsi geçen M.Eymür bolca geçiyor. Okumaya fırsat bulursanız mutlaka okuyun derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertua35_35

Pusat çok iyi rol yapıyo

anca rol yapıyor , rolünü ne oynayabiliyor ne hakkını verebiliyor, dayak yemesi yakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur01

Bu KV oyuncularında acayip tipleri var yaw çok iyi oturuyor. Pusatın adamı Reis, Cemal, Kara, Amerikalı.
    Tip 10 üzerinden 10

Zaten karakterleri hep ön plana çıkmış bir dizi Kurtlar Vadisi.Geçmişten bu yana bütün karakterler bir şekilde tutuldu.Erson,İskender,Pala,Çakır,Dayı,Halo vs. çok var daha.
  • 
Sayfa: önceki 15661567156815691570
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.