Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D) (1208. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
52.775
Cevap
91
Favori
1.663.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12061207120812091210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MİY1988

quote:

Orijinalden alıntı: necipali

quote:

Orijinalden alıntı: kadircan

YAKISIKLIYI POLATLAR ELE GECIRECEKLER
    DR ZERO YAKISIKLININ BEYNINI YIKAYACAK
    POLAT YAKISIKLIYI FELLERE YERINI BULMAK VE OLDURMEK ICIN GONDERECEK

HAFTAYA DEMEDI DEMEYIN

helal valla iyi senaryo en azındn atraksiyon olur ama senaristler bunu bile düşünemezler:)

İyi olay örgüsü gerçekten.
    Bence senaristler yoğunlaşır çünkü Doktor ZERO ile yakışıklı bir tek o konu hakkında fikir uyuşmazlığı yaşadı ve bunu vurguladılar dizide.Dikkatli seyrettim,kendime güveniyorum bu konuda. :)

Bu arada son sahnelerde Abdülhey yürürken hani kamera hareketlerini insanın nevrinin döndüğünü vurgular gibi hareket ettiriyorlardı ya.Orada Abdülhey'i benden başka ZOMBİ'ye benzeten var mı ? :) ZOMBİ sahnesi gibi olmuştu. :)
  • senaristler su forumu okusa dizi tam izlenir bir hale gelecek ama kendi bildiklerini okuyolar gene

bu arada abdulheyin ates ettigi adam ya cahit ya polat baska kim kaldıki ortada zaten hepsişni temizlediler. ya da yakısıklıya sıkmıstır abdul eski gunleri hatırlayıp zaten gıcıktı adama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxelll -- 9 Nisan 2010; 15:43:44 >
  • arkadaki kişi memati diyen olmuş, mematinin orda olması imkansız iskenderin peşinden gidiyordu aç tilki gibi,

Orda sıktığı kişi ya artis ya da cahit..
  • artise sıkmıstır.. arkadanda cahit doktoru alır. polatta abdulu mematide iskenderi alır . fellerin elindede kimse kalmaz
  • Abdülhey in belkide hafızası geri gelmedi amacı Polatı öldürmek değil omuzundan yaralamak orada daha sonrada İskender veya Feller in eline teslim etmek,olmayıcak şey değil dizi biraz daha çetrefilli hale gelirken Polatda Feller in eline geçerse belki o zamanlar Abdülheyin hafızası yerine gelecek ve hem kendini hemde Polatı kurtacakta olabilir,zaten toplam 4 ihtimal var başka birşeyin olması imkansız,ya figüranlarda birine sıktı ya artiste sıktı ya cahite sıktı ya da polatı omuzundan vurduki öldürmeden sahiplerine verebilsin diye...
  • quote:

HAFTAYA DEMEDI DEMEYIN

Bu senaryo tutar.
  • Tanıdın mı beni?

Şu yakışıklı gıxık ama seviyorum ya.Polatın ekibinde olaymış keşke
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özkan

quote:

HAFTAYA DEMEDI DEMEYIN

Bu senaryo tutar.

BÖYLE OLURSA SÜPER OLUR
  • SENARYOMU COK KISI KABUL ETMIS

CIKARSA PANAYA ALIRLARMIKI BENI
  • abdül ebruya sıktı ebruya...intikam intikam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

polatin arkasında artis vardi ona ateş etti abdül

ben de aynen böle dedim bakalım ne olcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: by Kaçar

Polatın performans bayağı bi düşmüş yani
    e hani sıka sıka girmedi eve?

lafımı yedirti kör olmayasıca
    bi bölümde sıka sıka gitme be adam
  • quote:

quote:

Polatın performans bayağı bi düşmüş yani
    e hani sıka sıka girmedi eve?

lafımı yedirti kör olmayasıca
    bi bölümde sıka sıka gitme be adam

Bir daha bölümde sıka sıka gitmez umarım.Gerçekçilik açısından
  • Harbiden o kadar bastıra bastıra gösterdiler artizin doktorla konuşmalarını... Senaryo tutabilir
  • Bu arada diyorum ki düşük bir ihtimalde olsa abdül polatın omzuna sıkıp fellere götürmek isterse polatı ne olacak?

Bu konuda senaryo tahmini olan var mı?
  • artıst'i vurdu demeye gelmiştim gerek kalmamış
    Cavit'ide vurmuş olabilir. Düşük bi ihtimal. Ayrıca bu cavit Fincancı ile ne görüştü yarım yamalak olunca anlayamadım bişey.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: makedonn

Bu arada diyorum ki düşük bir ihtimalde olsa abdül polatın omzuna sıkıp fellere götürmek isterse polatı ne olacak?

Bu konuda senaryo tahmini olan var mı?

Tahminim orda kalır. Mematiler poaltı kurtarmak için plan yaparlar. Plan harekete geçeceği sıra bi aksilik olur. Abiyi kaybettik derler. O sırada polat zero'ya 'an eye for an eye' der. Ve kovalamaca başlar. Polat fellerin mekanından herkesi öldürerek kaçar. İskenderin mekanında olduğu gibi.
    Ki öyle bişey olursa polat nası kaçıcak. Abdül'ün hafıza yerine nası gelicek. Nası kurtarıcaklar abdülü. Hiç sanmam abdülhey'in polatı vurduğunu.
  • Polatın vurulmuş olmasına imkan yok. Sezon finaline 4-5 bölüm kaldığını düşünürsek (tarihe bakarak konuşuyorum) hastane postane polat yattı mevzuları olmaması gerek. Olursa hayatlarının en berbat finalini yaparlar. Gerçi beklerim artık orası da ayrı konu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Polatın vurulmuş olmasına imkan yok. Sezon finaline 4-5 bölüm kaldığını düşünürsek (tarihe bakarak konuşuyorum) hastane postane polat yattı mevzuları olmaması gerek. Olursa hayatlarının en berbat finalini yaparlar. Gerçi beklerim artık orası da ayrı konu...

iki ihtimal var bence:
    1.Abdülheyin zaten başı dönüyordu dikkat ettiyseniz çok göze batırdılar bunu polatı vurmayacak ve polatta üstüne atılıp elinden silahı alacak sonrası malum polat yıne abdülheye sarılacak yüzde ağlamaklı bir şekil oluşacak.
    2.(biraz imkansız görünsede kvp bu ) zero elektrik verirken yanlışlıkla eski hafızasını abdülheye geri vermiştir.Abdülhey de polatın arkasından gelen bir düşmanı indirdi..
  • 
Sayfa: önceki 12061207120812091210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.