Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi konseyim.com

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar forumun birinde gozume carpti inceledim paylasmak istedim. Kurtlar Vadisinde ne varsa burda var.Ilgilenenlere duyurulur. Mekan Basma, Rajon Kesme, Biat Etme, belli başlı mekanlara çökme, hal pazarını haraca baglama, konsey kurma ve yonetme. Ufak bi kahvehaneden baslayip namini alemde duyurma. Siddetle tavsiye ederim.

• o oyun paralı zamanında en iyilerdendim paralı yaptılar oynamadım bir daha 30 KNT yolla gibi bişiler dediler saçma saçma şimdi de aylık 10 YTL mi ne bence gereksiz ...3 gün beleş oynarsın ileride para isterler hiç başlamayın...
  • kardes sen cok eskide kalmissin oyuna bakmayali baya olmus. oyun tamamen ucretsiz adminlerin dediklerine gore reklamlardan server ihtiyalari karsilanabiliomus ve paraya gerek kalmimus. snn 30 kontor dedigin bi defa 10kontordu o da aylik. 10ytl die bisi ztn yoktu. Sonuc oalrak oyun ucretsiz ve sond erece zevkli
  • beyler donanim die bi konsey kurulmus kurucusu burdansa birlik olalim derim.guclerimizi birletirip racon keselim alemde:)
  • Ben Varım Üye Oldum lanetlispy
  • .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scott. -- 15 Ağustos 2012; 20:52:13 >
  • bu diger mafya oyunlari gibi deil kurtlar vadisinini aynisi. diziyi sevmiosan gorusune saygi gostermek duser bizede.
  • Ben dizisine bayılırdım.Ama oyun gercektende cok kotu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.