Şimdi Ara

kurt kodları?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ve komutlarını bulamıyorum bi topicde görmüştüm silinmiş herhalde biri buraya yazabilirmi?

ayrıca özr dilerim kirlilik yaptıysam

• arkadaşım sağ alt köşede var komutlar
  • öyle deil arkadasım :) bir topicde görmüstüm oyun oynuyormus yerde dönüyormus vb.vb.
  • haa onu hani maymuna şebeklik yaptırmak için mavi top varya komut sayfasında o mavi topla yapacan yıklayınca dönüyo yerde
  • A harfine bas o komutlarda en sonda mavi renkli bir komut war oraya sağ tıkla ters dönüyor
  • ewt ya çok güzel dönüyor sevimli kerata
  • Ulan bak İT alasım geldi şimdi TAHRİK ETMESENİZZEEE LAAAN
  • parana yok dimi
  • azuhahahahaha :D:D sarki yaw cok sagolun hepiniz :D bende guild sayesinde aldım birine kasıyorum lvl 20 yapınca vercem :( ama cok tatlı kerata benden fazla canı var

agwe hocam paramı yok :)
  • Yok hacım para war yaw ama neden kurt a vereyim ki şimdi 1 mil 200 param war o paraya weapon elix alırım item basarım item alırım armor alırım!Ama ne kadar böyle desemede siz forumda topic açıyonuz beni ayar+tahrik edıyonzu alasım gelıo yeter lan yok kurt murt demeyin artık alan var alamayan var hacım
  • abi bende bi kurt avrmış ufff ne kurt beee dark-eye lere 17 vuruo
  • azuhahaha bendeki tek başına eart ghost kesiooo yavrummmmmmmm
  • bu kurt oyun parqası 1 milyon lamı alınıyo yoksa 130 silk yazıyo onlamı alınıyo
    130 silk kıaç ytl yapıo... help me pls
  • işte size o sevimli yaratığın wahşi it'e dönüştüğü resim büyünce böle oluyor keratalar
     kurt kodları?
  • Ulalala İTE BAK LAAAA GAZA GLEDİM HACIM BEN İYİCE walla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.