Şimdi Ara

Kurban olayım yardım edin kırıp atıcam bu ps3 u

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 12 gb hafızalı ps3 aldım koşa koşa gta5 aldım mp oynamak için hafıza yetmedi kurulmadi sonra hdd taktım bu sefer 800233EF hatasi alıyorum yüklenme olmuyor 1.26 güncelleme ama yüklenmiyor . Çıldırdım bir haftadır kablolu bağladım format attım nette yazan herseyi yaptım olmuyor lütfen yardım edin bedevilerden beter oldum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bilenler arkadaşa yardım edebilir mi?
  • Aynen bir bilgisi olan varsa yardimci olSun. Calismayacaksa neden para veriyoruz orjinal oyuna

• quote:

Orijinalden alıntı: dnzmctavish

12 gb hafızalı ps3 aldım koşa koşa gta5 aldım mp oynamak için hafıza yetmedi kurulmadi sonra hdd taktım bu sefer 800233EF hatasi alıyorum yüklenme olmuyor 1.26 güncelleme ama yüklenmiyor . Çıldırdım bir haftadır kablolu bağladım format attım nette yazan herseyi yaptım olmuyor lütfen yardım edin bedevilerden beter oldum

dns'ini değiştir, bildiğin tüm dns leri dene.
    Bir çözüm de, ps'e yeni bir kullanıcı gir, yeni hesap açma, o hesabın altına girip update i dene.

• Kullanıcı olayını denemiştim şimdi tekrar denedim olmadı bir kaç tanede 1 seferde dns denemiştim oda olmamisti

• İnternetiniz süperonline mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -BraveHeart- kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam superonline

• dnzmctavish D kullanıcısına yanıt
    Superonline dan kaynaklı.Ttnet kullanan bir arkadasinizdan rica edip orda güncelleyin.Yada telefonunuzda internet paketi varsa wifi hotspot ozelligini acip telefonun internetinden güncelleyin guncelledikten sonra telefonun internetini kapatip normal internete geçin bunu her hata aldığınızda yapın ben böyle yaptım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer sorun hdd değilde yalnızca internet ile alakalıysa DNS'in işe yaraması lazım. İlginç bir şekilde ps4'te update'ler sorunsuz inerken ps3'te default dns hata veriyor benimde superonline. Forumda bu konu hakkında başlık vardı orada tt net'in dns'leri yazılıydı o dns'leri kullanarak internet kurulumu yapıldığında update'ler inmeye başlıyordu. Bence 5-10 farklı dns daha deneyin olmassa bir üst postta arkadaşın önerisine yönelin yine olmassa hdd'de bir sıkıntı olabilir
  • Çok çok sağolun arkadaşlar kız arkadaşımın telden denedim oluyor pazar günü ttnet olan bir yere gidip yapıcam cidden çok tesekkurler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.