Şimdi Ara

KULLANMADIĞIM EV TELEFONUNU FATURA AZALTMA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
8.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: farego

25 tl ödüyorum bende neredeyse hiç kullanmıyorum yazıktır günahtır

iptal edin kurtulun. 25 lira olmuş en ucuz tarife. Kullasan da kullanmasan da 25 lira yılda 300 lira para eder...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her ay 20 tl ödüyorum 4441444 çağrı merkezini aradım uygun kampanya teklifi sunmadılar ve kampanya yok diyorlar, bakalım türk telekom müdürlüğüne gidicem oradada uygun teklif alamaz isem hattımı Ttnet aloya geçiricem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Srcn81

Her ay 20 tl ödüyorum 4441444 çağrı merkezini aradım uygun kampanya teklifi sunmadılar ve kampanya yok diyorlar, bakalım türk telekom müdürlüğüne gidicem oradada uygun teklif alamaz isem hattımı Ttnet aloya geçiricem.

Telekom ofislerinde iptal masasına gidin 3000 dk heryöne cep tel uluslararası 1.kademe dahil ilk 15 ay 13 tl sonraki 9 ay 24 tl 24 ay tahaütlü kampanyaya geçin daha iyi kampanya yok ev telefonunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leventsr

quote:

Orijinalden alıntı: Srcn81

Her ay 20 tl ödüyorum 4441444 çağrı merkezini aradım uygun kampanya teklifi sunmadılar ve kampanya yok diyorlar, bakalım türk telekom müdürlüğüne gidicem oradada uygun teklif alamaz isem hattımı Ttnet aloya geçiricem.

Telekom ofislerinde iptal masasına gidin 3000 dk heryöne cep tel uluslararası 1.kademe dahil ilk 15 ay 13 tl sonraki 9 ay 24 tl 24 ay tahaütlü kampanyaya geçin daha iyi kampanya yok ev telefonunda

24 ay taahhüt çok fazla hocam, öneri için sağolun yinede. Bakalım ofise gidince ne diyecekler.

• quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

iptal edin kurtulun. 25 lira olmuş en ucuz tarife. Kullasan da kullanmasan da 25 lira yılda 300 lira para eder...

İnternet kullanıyorım evde mecbur kullanıyorum. Su teli internete baglı yapmasalar.

• quote:

quote:

quote:

İnternet kullanıyorım evde mecbur kullanıyorum. Su teli internete baglı yapmasalar.

Yalın internet olunca daha ucuz değil mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Evinizde TTNET dışındaki alternatif ISS'ler (Türksat Uydunet, Superonline Fiber, Metronet v.b.) varsa sabit telefona aylık sabit ücret ödemek zorunda değilsiniz. Telefon hatsız İnternet seçeneğiniz varsa VOIP sistemlerinden birine üye olarak aylık sabit ücretten kurtulabilirsiniz.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Yalın internet olunca daha ucuz değil mi

Yalın internet olsa ne olur ki bu seferde seni bağlı tutuyorlar aynı hesaba geliyor kalem adı altında dolaylı olarak o parayı senden yine de alıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: adige13

Ev telefonunu internet için kullanıyorum, telefon bile takılı değil ama 17 tl fatura ödüyorum mh aradım en az 17 tl dediler, ama güvenemedim telefon faturamı biraz daha (tutarını) azaltmam mümkün mü ? görüşlerinizi bekliyorum saygılar..

http://forum.donanimhaber.com/m_99593655/tm.htm
  • farego kullanıcısına yanıt
    Şu işi bir çözmediler zaten intden para kazanıyor hala boş işlerle altyapı zaten çöp.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shamshiel

Şu işi bir çözmediler zaten intden para kazanıyor hala boş işlerle altyapı zaten çöp.

Kimse ses etmedigi surece boyle gider.

Bkz, alan razı satan razı.

Katılıyorum bence artık devletin bu işe el atması lazım akk ye kaldıracak fiber çektirecek bakırlarıda yasaklıyacaklar.
  • turknet'e geç. ben öyle yaptım. ayda 50 tl sınırsız 16mbps internet (50 gb den sonra hızı 3mbps'ye düşüyor) + aylık 3.000dk şehirlerarası konuşma.
  • quote:

legal soygun.
    Bankaların kartlardan heryıl aldığı aidata isyan etmesini bilen millet bu telekom soygununa neden ses çıkar mıyor, anlamakta zorluk çekiyorum. Bu nasıl ülke böyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

turknet'e geç. ben öyle yaptım. ayda 50 tl sınırsız 16mbps internet (50 gb den sonra hızı 3mbps'ye düşüyor) + aylık 3.000dk şehirlerarası konuşma.

Bende düşünüyorum memnunun musunuz ? şimdi sınırsız konuşma eklemişler sanırım.
  • quote:

quote:

turknet'e geç. ben öyle yaptım. ayda 50 tl sınırsız 16mbps internet (50 gb den sonra hızı 3mbps'ye düşüyor) + aylık 3.000dk şehirlerarası konuşma.

Sınırsız konuşma farklı bir tarifedeydi. Şimdi değişti mi bilmem.
    Memnuniyete gelince t. Telekomun altyapısı. Kablonet daha iyiydi hız açısından.

• quote:

quote:

quote:

Ama kalite olarak ttnet ile aynı ?
    Biliyorum bende ttnetin alt yapısı olduğu ama kalite önemli benim için. Acaba buna geçtiğimde ttnetin verdiğini verebilecek mi ? Ya da teknik sorun ile ilgili sorun yaşadığım zaman yardımcı olabilecekler mi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ama kalite olarak ttnet ile aynı ?
    Biliyorum bende ttnetin alt yapısı olduğu ama kalite önemli benim için. Acaba buna geçtiğimde ttnetin verdiğini verebilecek mi ? Ya da teknik sorun ile ilgili sorun yaşadığım zaman yardımcı olabilecekler mi.

Kalite aynı. Teknik sıkıntı henüz yaşamadım.

Geçme vdsl2 istersen ttnet verebiliyor diğerleri veremez arızan oldumu çıldırırsın.
  • Bilgilendirmeler için teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.