Şimdi Ara

Kullandığınız şampuanda SLS olup olmaması önemli mi? Priorin şampuan?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Saç dökülmesi için şampuan arıyorum kendime

İçinde çoğunda sls var bu yüzden alsam mı karar veremedim. Sizin kullandığınızda sls var mı?

Mesela Priorin şampuan nasıldır sizce? Veya Bioxcin var ama buna emin değilim almakta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Monster- -- 24 Ocak 2020; 12:7:32 >

• dostum bende kelliğe doğru gidiyorum. sen çözümünü buldun mu?
  • Şampuan da neymiş bıttım sabunu kullanıyorum 1.5 yıldır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • doktor tavsiyesiyle 2015 yılından beri alpecin kullanıyorum,ben faydasını gördüm.fiyat yüksek ama işe yarıyor
  • test
  • Değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtüöz -- 13 Şubat 2020; 15:32:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sebamed'De bile var.

kepeğe iyi geldiği için head and shoulders kullanıyorum ama saçımı çok yumuşatıyor o yüzden hemen ertesi gün sadece suyla yıkayıp fön çekiyorum daha iyi oluyor.
  • Kullandığım Bioxcin Biotin şampuanında Sls, Paraben vs yok yazıyor ve termal suymuş
  • aklımda artık sls kanser bile yapıyormuş
  • Sls, paraben vb. yok yazan ürünlerde bunları pazarlama için yazıyorlar. Sls yoksa bir üründe slsnin yaptığı görevi yapacak başka bir madde vardır.
    Bu maddelerin kullanımı sağlığınızı tehlikeye atacak olsa inanın bu ürünleri dünya çapında denetleyen kurumlar, toplatır ve kullanımını sınırlandırırlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.