Şimdi Ara

Kullandığımız Android programlarını yazalım... (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.482
Cevap
72
Favori
148.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BekleGeliyorum

Geçenlerde yüklediğim romda ekranı kapatma tuşuna bastığımda ekran eski tip TV gibi kapanıyordu bunu yapan uygulama var mı?Screen of Lock istediğim gibi değil onu denedim.

Bu genelde Rom'larla birlikte gelen bir özellik. Bazı Rom'lara özgü de CWM Recovery'den yamalar yüklenebiliyor. Ama uygulama olarak ne duydum ne de gördüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Geçenlerde yüklediğim romda ekranı kapatma tuşuna bastığımda ekran eski tip TV gibi kapanıyordu bunu yapan uygulama var mı?Screen of Lock istediğim gibi değil onu denedim.

Bu genelde Rom'larla birlikte gelen bir özellik. Bazı Rom'lara özgü de CWM Recovery'den yamalar yüklenebiliyor. Ama uygulama olarak ne duydum ne de gördüm.

Evet geçende yüklediğim ICS 4.0.4 custom romda vardı.Romun içinde o dosyasını aradım yedek alıcaktım ama bulamadım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Evet geçende yüklediğim ICS 4.0.4 custom romda vardı.Romun içinde o dosyasını aradım yedek alıcaktım ama bulamadım.

Bu bulunabilecek, yedek alınabilecek bir dosya değil. Rom'a entegre olan bir özellik. Bunun için Rom'a ait birçok dosya değişiyor. Özellikle framework dosyası değişiyor ki bu dosya Rom'un can damarlarından bir tanesidir.

• yüklediğimiz android programlarının kurulum dosyalarını nasıl bulabiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: telit35

yüklediğimiz android programlarının kurulum dosyalarını nasıl bulabiliriz

Google play ise olmaz, apk si lazım. Black marketten yüklelenler olur.
  • program ismi verebilir misiniz?
  • quote:

program ismi verebilir misiniz?

Herhangi bir dosya yöneticisi ile herşey görülebilir. Programların uzantısı apk olur. (Hepsinin) Onun haricinde yüklü uygulamaları apk yapmak için, apk manager gerekli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reliq

Trafik durumuna göre rota hesaplayacak bir navigasyon programı arıyorum. Trafik yoğunsa alternatif yolları bana sunmasını istiyorum. Böyle bir navigasyon programı varmı? Paralıda olabilir.
    silindi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Joe. -- 13 Eylül 2012; 14:55:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reliq

Trafik durumuna göre rota hesaplayacak bir navigasyon programı arıyorum. Trafik yoğunsa alternatif yolları bana sunmasını istiyorum. Böyle bir navigasyon programı varmı? Paralıda olabilir.

İBB Cep Trafik uygulaması var kardes, tam olarak istediğin bu mudur bilmem ama çok faydalı bir uygulama.

googleplay'de de mevcut olması lazım ama her ihtimale karşın,http://tkm.ibb.gov.tr/ceptrafik/trafikandroid.aspx
  • Bende Kullandığım programları yazayım

AppLock
    Twitter
    Facebook

Simple Mp3 Downloader > Mp3 aratıp indirmek için

aTorrent > torrent indirmek için
    İstanbul Ulaşım > otobüs hareket saatleri ve konumlarını gösteren iyi bir uygulama

Doviz > doviz.com un uygulaması
    Viber > ücretsiz mesajlaşıp konuşmak için internet üzerinden karşı taraftada aynı programın olması laızm
    Foursquare > gittiğiniz mekanların bilgisi paylaşmak için şurdaydım burdaydım bazıları b*kunu çıkartıyor silin gitisn acımayın arkadaş markadan dinlemeyin

Tango > internet üzerinden görüntülü görüşme için
    Yandexmap > candır diyorum
    Sinemalar > sinemalar.com un uygulaması

App Cache Cleaner > telefon cache ini temizleyen güzel bir uygulama
    Whatsapp > Bilmeyen yoktur heralde internet üzerinden mesajlaşmak için
    PicsArt > hem kamera uygulaması hemde var olan resimlere efekt verip düzenleme yapmak için güzel bir uygulama

Photogrid > bir kaç resmi bir araya getirip çeşitli şekillerde birleştirip güzel bir kare ortaya cıkartaiblirsiniz ugraşmadan
    Maçkolik > maçkolik.com un uygulaması
    Havadurumu > güncel hava durumu bilgisini alabileceğiniz güzel bir uygulama

MxPlayer > güzel bir uygulama tavsiye ederim videonun hemen hemen her türlüsüne destek veriyor
    Dropbox > dropbox.com un uıygulaması
    AntiVirus > avg firmasının ücretisz versiyonu
    HDFilm İzle > telefonu bağla hdmi a yardır tüm filmler var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JrMaster -- 13 Eylül 2012; 15:44:29 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

quote:

Herhangi bir dosya yöneticisi ile herşey görülebilir. Programların uzantısı apk olur. (Hepsinin) Onun haricinde yüklü uygulamaları apk yapmak için, apk manager gerekli.

apk manager a gerek yok bu programla rahatlıkla google play den indirdiğiniz programların apk lerini yedek alabilirsiniz..

• HTC Evo 3D kullanıyorum. root falan yok. şu anda orjinal ICS 4.0.3 kullanıyorum.

Acaba telefonu güç tuşu ile değilde yandaki ses tuşları ile uyandırmamı sağlayacak bir uygulama var mı?

go locker, widget locker gibi uygulamar gingerbread (2.3.4) varken yapıyordu bu görevi ama ICS gelince artık yapmıyorlar. Bi bulduruverin dostlar.

Saygılar.
  • Beyler, yabancı dizileri takip etmemi sağlayacak bir program var mı? İzlemek için değil sadece yeni bölümlerin ne zaman yayınlanacağını vs. gösteren bir program ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaktusdream

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

quote:

apk manager a gerek yok bu programla rahatlıkla google play den indirdiğiniz programların apk lerini yedek alabilirsiniz..

Bu program dedignz hangisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• https://play.google.com/store/apps/details?id=com.IQBS.android.appSaver

çok özür dilerim yazmamışım ismini.. yukarıdaki program ile kurulu programların yedeğini alabilirsiniz...
  • arkadaslar android icin twitter uygulamasinda tweet otomatik guncelleme ayari nasil yapiliyor bilen varmi bahsedenler takip edenler vs. icin bulsamda tweet let icin ayari yapamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar, size ufak bir sorum var

opera mini ile mobil arasında ne fark var? hangisini önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: polonyalimendil

merhaba arkadaşlar, size ufak bir sorum var

opera mini ile mobil arasında ne fark var? hangisini önerirsiniz?

Opera Mobile tam bir tarayıcıdır.

Opera Mini incik-boncuk, flash falan işlerine girmez; bir nev-i kota dostu tarayıcı da diyebiliriz.

Hangisini tercih edeceğin keyfine kalmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Gitar çalanlar için 2 harika program. Programlar gitar konusunda aklınıza gelen herşeyi ama herşeyi yapabiliyor..

1) Ultimate Guitar Tabs

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ultimateguitar.tabs&feature=related_apps

2) Songsterr

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.songsterr&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsImNvbS5zb25nc3RlcnIiXQ..

Hocam bu iki programı ben de göstermiştim ama şu anda bir sıkıntı var ultimate guitar'da (ben onu kullanıyorum). Tab packs kısmında tabları göstermiyor ve hiçbirşey yazmayan bir hata veriyor.

• Sıra geldi benim programları yazmama (telefon samsung galaxy w)

Whatsapp
    Facebook
    Temple run
    Angry Birds, Angry Birds Season, Angry Birds Space
    Youtube
    Cut the Rope
    Battery Widget: Ana ekranda ve üst bildirim penceresinde kalan şarjı görüntüleyen, size bataryanın durumu hakkında bilgi veren bir program
    Advanced Task Manager: Task killer programı. Ana ekrana widget falan ekleyerek daha işlevsel hale getirilebiliyor.
    GChord: Gitar akorlarını ve transpozelerini gösteren bir program
    Real Guitar, Real Bass: Sanal gitar. Ama beni belli bir süre sonra sıktı
    Steam: Bildiğimiz steamden tek farkı oyun atamıyorsunuz
    Apk manager: Adında da anlaşılacağı üzere apk dosyalarını kurup kaldırmanıza yarıyor
    Ultimate guitar tabs: Guitar tabları, akord aleti, akorları gösteren güzel bir program
    OneT Draw: Tek dokunuşta şekil çizmeye çalıştığımız bir oyun
    Calorie Counter: Diyet yapanların başucu bir uygulama ancak ingilizce
    Ene Firat Karikatur !: Fırat'ın karikatürlerini barındıran program
    Goggles: Barcode vs dahil hertürlü görsel taramayı yapabileceğiniz bir uygulama
    İstanbul Ulaşım: Toplu taşıma araçlarının duraklarını, lokasyonlarını, bulunduğunuz noktadaki durakları vs gösteren bir program
    İTÜ yemekhane, İTÜ sözlük (iyi ki itü'yü kazandık)
    Çeviri
    Fizy: Çevrimiçi müzik dinleme programı
    Easy Downloader
    Uykusuz: Sadece uykusuz değil bir sürü yerden toplama karikatürler

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.