Şimdi Ara

Kulaklığımı ses ikonundan kontrol edemiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Jbl460bt model Bluetooth kullaklık kullanıyorum sağ köşedeki saatin yanındaki ses ikonundan ses yükseltip alçaltamıyorum sadece kulaklık üzerindeki ses alçaltıp yükseltme butonu var ondan yapabiliyorum windowstan kontrol etme imkanım yokmu? teşekkürler

Kulaklığımı ses ikonundan kontrol edemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lsengul -- 13 Aralık 2020; 9:40:34 >

• Öncelikle ses sürücülerini güncelleyiniz. Sonrasında ses simgesini sağ tıklatarak spotify uygulamasında ses çıkışını kulaklık olarak güncelleyin sorununuz muhtemelen çözülecektir

• quote:

Orijinalden alıntı: Japonya

Öncelikle ses sürücülerini güncelleyiniz. Sonrasında ses simgesini sağ tıklatarak spotify uygulamasında ses çıkışını kulaklık olarak güncelleyin sorununuz muhtemelen çözülecektir

Driver booster uygulaması ile ses sürücusunu güncelledim ama sitesinden mi? İndireyim o zaman teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: lsengul

Driver booster uygulaması ile ses sürücusunu güncelledim ama sitesinden mi? İndireyim o zaman teşekkürler

Alıntıları Göster

Benzer sorunu ben kulaklık mikrofon içerdiği yaşıyordum dediğim şekilde çözdüm. Driver booster indirmişse sorun yoktur muhtemelen. Kulaklık olmadığında ses çıkışı hoparlörden iken tuşlar üzerinden spotify kontrolü sağlayabiliyorsunuz değil mi?

• Japonya kullanıcısına yanıt
    Aynen sağlayabiliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: lsengul

Aynen sağlayabiliyorum
    Muhtemelen driver ile Alakalıdır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.