Şimdi Ara

kul hakkı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar birine n efsane verdim s eevee aldım, kul hakkına girmiş olurmuyum?

• o kndi rızasıyla verdiği içinn bnce olmass ama eminn diilim
  • çalmadın yada birşey yapmadın adam kendi isteği ile teklif etmiş\yada kabul etmiş yani ikinizinde isteüi söz konusu
  • ama karşındakinin bilgisizliğinden yararlanarak onu kandırmak günah diilmi?
  • kardeş ozaman ben cehennem den çıkamam
  • adam kaç günlük merak ettim (yani ne zaman kaydolmuş)
  • pff saçmalama bi kere kabul ettiyse olmaz şöyle düşün bi malın gerçek fiyatı 30ytl ama bir adam 50ytl ye satıyor.50ytl ye alırsan o kul hakkına girmez niye bile bile kendi rızan ile 20ytl fazla vermişsin ama sen malın asıl fiyatı 30ytl die 20 sin sonra weririm diyip wermezsen kul hakkı olur çünk adamın rızası 50ytl ye satmak
  • sen onu bilgisiz olduğunu bilip verdiysen kul hakkıdır o pokeyi iyi tanıtırsan ama s eevee yi sevmeyip sana veriosa
  • quote:

Orjinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

kardeş ozaman ben cehennem den çıkamam

• arkadaşlar hepinize yorumlarınız için teşekkürler. ben çıkıyorum ve büyük ihtimalle 2-3 hafta giremicem (vize sınavları sebebiyle). dua edin (dahiliye çok zor.)
  • Ne alakası var ki kul hakkıyla.Sonuçta bir oyun.Adamın parasını ya da herhangi bir eşyasını çalmıyorsun ya.
  • Adamın oyunu tam bilmediğini biliyorsan ki zaten belli , amacın kötüyse yani günahtır :)
    Mesela bende tam anlamıyla tüm pokeleri bilmiyorum.Biri bana böyle bişey yapsa kızarım biraz ama sadece bir oyun,hemde önemli bir oyun değil bence :)
  • Hak yemek söz konusu değilki...
  • bu oyun önemli olan real de böle yapmamak
  • Müslümanlıkta Ticaret Helaldir....
  • quote:

Orjinalden alıntı: lucario

Müslümanlıkta Ticaret Helaldir....

Ticaret helalde , kazıklamak helalmidir xD
  • konu biras fazla uzadı galiba
  • quote:

Orjinalden alıntı: (-_Handsome_-)

konu biras fazla uzadı galiba

Evet.Uzadı.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.