Şimdi Ara

Kuga-Captiva-Santa Fe HANGİSİ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
3.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • NEDEN İX35 BU listede yok anlamıyorum. buradaki araçlardan çok daha iyi.
  • Kuga'yı Başer Ford'da inceledim kalite hissi Captiva'yı 10'a katlar, inanın inmek gelmiyor içinizden ama Captiva bu tarz bir duygu uyandırmadı bende. Sürüş esnasında da hiç zevk almadım. Hoşuma giden tek yanı otomatik şanzımanı oldu ki zaten ilk otomatik araç tecrübemdi. Koltukları deri fakat kalite hissi biraz zayıf. Öyle olmamasına rağmen boş, kütük gibi bir araçmış hissi uyandırıyor. Hyundai hakkında ise hiçbir fikrim yok. Eğer o da Captiva ile benzer karakterdeyse benim tercihim kesinlikle Kuga olurdu.
  • Yenilerinde değiştimi bilmem ama Kuganın panoramik cam tavan perdesi manuel.Çıt çıtlı elinizle açıp kapayıtosunuz
    Geçen sene bakmıştım orasını gördüm direk vazgeçtim...80 bin lira vercem manuel bir cam tavan pehhhhhh
  • santa-fe daha rahattır diğerlerine göre marka imajı bir tarafa konulursa ama şehiriçinde genelde kullanılacaksa;
    qq,tıguen,kuga,spo,asx,ix35 hepsi üç aşagı beş yukarı aynı araçlardır sırasıyla test
    edin hepsini hangisi hosunuza giderse onu alın.
  • Teşekkür ederim arkadaşlar yorumlarınız için.

Sanıyorum Kuga genel olarak daha çok öne çıkıyor.

Captiva ve Kuga ile test sürüşü yapmak en iyisi.
  • Ben Ocak 2011'de Captive 7 koltuklu aldım, çocuklarımın ısrarı üzerine. Captiva tek kelimeyle harika bir araç. Büyük oranda istanbul şehir içi kullanıyorum ve hız ortalaması 15-20, yani hep dur-kalk yapıyorum. O nedenle yakıt 10-11 lt civarı oluyor. Ancak şehirlerarası ve hız ortalamanız >60 olduğunda yakıt tüketimi 8 lt. seviyesine düşüyor. Bir de C4 var bizde ama inanın Captiva sonrası C4'ü kullandığım azdır, Captiva büyük bir araç olmasına rağmen kullanımı, park etmesi vs. oldukça rahat.
  • şahsi sıralamam:

ix35
    kuga
    captiva

şeklinde olurdu.
  • 2 yıldır 2010 model santa fe sahibiyim, 2.2 motor , navigasyonlu 7 koltuklu full version..aracım 27 bin km de , hala 3 yıl garantisi var .

araçta hiç problem yaşamadım ve çok memnunum. bakımları da araca göre ucuz sayılır. en son 25.000 bakımına 300 tl verdim. çok yoğun köprü trafiğine sık sık girmiyorum ama ortalama istanbulda 10lt dizel harcıyor. bence boyutuna göre makul..

uzun yolda bu 8lt civarına düşüyor.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.