Şimdi Ara

Kudret Narı Kullanan Varmı ? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
54
Cevap
2
Favori
117.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • %6 oran olarak az.

Davul gibi şişmen pek iyi değil yan etkisi diyeceğimde mideye iyi gelen bir şey neden şişirsin ki ?

Başka bir markaya yönelmek daha mantıklı.
  • Kudret narını kendim yetiştirip kullanıyorum. Daha güvenilir, siz de kolayca balkonda dahi yetiştirebilirsiniz. Sonrasında iyi bir balla karıştırıp tüketin. Sağlıcakla kalın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 2011 de kullanmıştım, aktarla görüşmüştüm.. içeriğinde kudretnarı rendelenmiş portakal kabuğu (portakal kabuğu kudretnarının tadını yumuşatmak için olduğunu söylemişlerdi), zeytin yağı ve birazda sarıkantaron yağı vardı,. gaz ve geğirme sıkıntım vardı midede yanma yaşıyordum ağzıma mide suyu filan geliyordu,.. yaklaşık bir ay kullandım aynı dönemde rahatsızlık olarak iltihaplı anal fissür ve hemoroid de vardı, ilk üç günde bunları kuruttu resmen şok olmuştum,.. bir ayın sonuna doğru reflü de kesildi bi daha kullanmadım zaten aynı karışımı bulamadım,.. ama tavsiye eder miyim? tadı çok iğrenç olmasına rağmen tavsiye ederim... tatlandırmadan bir yemek kaşığı kudretnarını ağzınızda hiç çevirmeden yutun üzerine suyu için hayatınıza kaldığınız yerden devam edin :D Allah sindirim sistemi ile ilgili sıkıntı yaşayanların hepsine şifa versin ...
  • kullanan varmı beyler halen
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasinJR10

kullanan varmı beyler halen

Hocam hortlattiginiz iyi oldu ben almayi dusunuyorum mide yanma problemim var

• merhaba, 1 yıl önce kalp krizi geçirdim, 1 tane stend takıldı. Bu aşamadan sonra verilen kan sulandırıcı ve stent ilaçları midemi mahfetti haliyle. Kullandığım bütün mide ilaçları hiç bir şekilde çare olmadı. @23korg23 arkadaşımın tavsiyesi ile kudret narı kullanmaya başladım. İlk 2 güm içerisinde şikayetlerimin tamamını giderdi. Tabii bu arada yediğim içtiğime dikkat ettim. Ben porpolisli olanının macununu kullanıyorum, hap şeklinde olanından da aldım, gezi v.s. olduğunda hap kullanıyorum ama macun kadar etkili değil. Endoskopi v.s. olmadan önce denemenizde fayda var. Tadı ballı olduğu halde oldukça kötü, zeytin ağlı olanı çok çok kötüymüş.@23korg23
  • ben iki ay duzenli kullandim sabah ac karnina ve suan da iyiyim cok sukur

• kardeşim ben bu merete çok para harcadım hiç faydasını görmedim.. midem öyle yaraydı ki ağzımda saf alkol tadı vardı kolonya tadı vardı yüz üstü yatamazdım derinin üstünden bile az bir şey parmağımı bastırırak sürtsem midem acırdı kan tükürürdüm... 3 4 günde koca şişeyi bitirirdim başka markalarıda denedim annem kendi bile yaptı turpun içinden balla falan akıttı salak salak şeyler.. günde 1 kaşık derlerdi ben kaşık kaşık yerdim 4 5 ay kullandım sıfır fayda.. en son işin ehli bir doktora gittim. adam bana takım çantası gibi ilaç verdi her çeşit antibiyotik.. ve beyaz garip bir şurup şimdi adı aklımda değil.. günde 3 mide koruyucu 3 çeşit antibiyotik ve mide asidi azaltıcı şurup.. midemde sıfır asit.. fındık fıstık bile eritemezdi o kadar bile asit yoktu .. o ilaçlar her yerimde yara yaptı dilim dudaklarım patladı ama allaha yüzbinlerce kez şükürler olsun geçti.. yani derdin varsa git doktora tıp çok gelişti beni ilk doktorum mide üşütmesi deyip sallamasaydı böyle zorlanmazdım .. bitkisele güvenip dolandırıcılara para harcama.. bitkiseli sadece ilaçlara takviye olarak kullan iyileştirmez ama mideni rahatlatır mucize beklemez..
  • Uykumdan bile uyandırıyor bu meret. Kafam ve yüzümde sivilceler bile oluştu. Şimdi birde kulak çınlaması da var.

• O ne lan mitolojik artifact gibi
  • Hayatimda ilk defa duydum nasil oldu ki bu ?
  • Cok sifalidir mide rahatsizliklarina 1e1
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.