Şimdi Ara

Küçükçekmece Çevresi Dershane Tavsiyesi ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
11.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu sene mezunlar grubuna bende katıldım puanım çok kötü değildi ama 1 kere şansım varken iyi bi yere girmek için bidaha denicem

istanbul sefaköyde oturuyorum geçen sene bakırköy finale gittim ama öğrendiğim kadarıyla iyi hocaların bazıları ayrılmış dershaneden
    o yüzden başka dershaneye gitmeyi düşünüyorum bu yüzden tavsiyenizi önerinizi öğrenmek istedim aklımda 2 tane dershane var şuan
    bakırköy uğur ve avcılar fen bilimleri
    bilen varsa bunların nasıl olduğunu söylerse sevinirim ayrıca başka tavsiye ettiğiniz şuraya mutlaka git sana çok şey kazandırır dediğiniz dershaneleri
    söyleyin

benim için birebir çalışma ve kütüphane önemli olacak mezun grubu olduğumdan okulun boşluğunu kütüphane ve birebirlerle doldurmak istiyorum.

• hocam sefakoydeki fen bilimleri merkezi nasildir acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi bi yer istiyosan merkezi yerler her zaman daha iyidir benim arkadaşım vardı sefaköy finalde en iyi sınıftaydı benden düşük puan yapıyordu ben 380 400 civarında puanlarla 150. Civarı oluyordum bakırköy finalde

• MikeShinoda96 kullanıcısına yanıt
    bakirkoy feme kayitliyim hocam ben. ama yakinlik acisindan falan buralarda olsa daha iyi olurdu diye soyledim.

• 1 sene daha katlanıcaz önemli olan yakınlık değil eğitim ve diğlerleriyle yarışma milletin yaptığı puanı sıranı gördükçe daha gayret etmek lazım
  • Avcılar fen bılımlerınde cok kalıtelı ogrencı bulacagını sanmıyorum benım 4-5arkadasım gıdıyor ama ust sınıf nasıl olur bılemem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    hocam siz mezun oldugunuz icin zaman konusunda biraz daha rahatsininiz. Benim okuldan cikip dersaneye gitmem otobusle bosa vakit kaybi. Neyse otobuste geometri cozeriz artik :d

• Halkalıdan bakırköye gidiyodum okul çıkışı biraz çileli oldu ama sene başında 250yi göremeyen ben 400 yaptım

oo sizin ki daha zormus hocam tebrik ederim, darisi basima :) hedef neresi?

• hedef yüksek ilk 10 veya 15 bin okulda olmadığından boş zamanı dershanede harcamayı düşünüyorum
    hayirlisi olsun hocam. insallah ulasirsin hedefine. bence acik halk kutuphanelerine bak dersanedeki kutuphanelere gore cok daha sessiz oluyor.

• Arkadaşlar iki şuesiyle birlikte Üsküp Eğitim Kurumları, bekleriz.

Üsküp Eğitim Kurumları
  • Fenbilimleri liselerini tavsiye ederim.Ayrıca yurtdışı eğitim ve vize bölümleri de bulunuyorçYurtdışı Eğitim
  • Merhbalar, kurs ararken bir veli olarak neredeyse Sefaköy'deki tüm kursları gezdim. Öğrencim 8.sınıfı bitiriyor. En çok tavsiye edilen kurs olarak Üsküp Kurs Merkezi ön plana çıkıyor. Bu yıl öğrencimi oraya verdim ve çok ama çok memnun kaldım. Hem geri bildirimleriyle hem eğitimleriyle yılmadan çocuklarla ilgilendiler. Kaydolurken 2020 LGS şampiyonları da etkilemedi değil ama daha çok tavsiye sebebiyle kaydolduk. Bu yazıyı da buraya Üsküp Eğitim Kurumlarına ve öğretmenlerine teşekkür olarak yazıyorum. Tavsiye ederim. Sadece 5.sınıflar 6.sınıflar 7.sınıflar ve 8. sınıflar var
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.