Şimdi Ara

Küçük oyun tavsiyeleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler benim biligisayarım eski ve sistem özellikleri düşük
    Sistem Özellikleri:
    -İşlemci Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.00GHz, 2666 Mhz, 2 Çekirdek, 2 Mantıksal İşlemci
    -ram 2gb
    -ekran kartı onboard 256 mb

1 seneye kadar yeni bilgisayar almayı düşünüyorum ancak benim o zamana kadar yaz tatilini geçirmek için sistemimin kaldıracağı küçük boyutlu ama eğlenceli oyunlara ihtiyacım var önerilerinizi bekliyorum

• MİNECRAFT denednmi
  • dotacı22 kullanıcısına yanıt
    Kardeş bilgisayarım seninki gibi sana oynamadıysan mount and blade serisini öneririm orta çağyla ilgili bir oyun warband i ilk oyna onda amacin kalradya isimli hayali bi dünyada hayatta kalmak hem evlenebliyorsun ve krallıgındaki adamları davet ettiğin ziyafetler verebiliyosun hem saltanatl-ı selçuklu ve osmanlı modlarıyla daha eğlenceli oluyor sonra fire and sword ve napolenic wars oynarsın

Bide among the sleep oynamadıysan eğlenceli hafif korku oyunu

Nba 2k serisinide oynayabilirsin pes tarzı ama basketbol

Call of duty serisi var

Dirt 2 öneririm ama Dirt 3 ü deneme bile

Homefront var ele geçirilmiş Amerikan şehirlerini Korelilerin elinden almaya çalışıyosu mukemmel bi oyun

Bully oynayabilirsin oda bi serserinin lise maceraları eğlenceli bi oyun hem derslere girip deneyler yapabiliyorsunuz görevleri yapabiliyorsunuz dersten kaçabiliyorsunuz kısacası güzel

Eski ve klişe ama lord of the rings conquest ve war in the north öneririm

The walkling dead oyunu eğlenceli seçim oyunu

• Mİnecraft warband ve modları call of duty serisi oyunlarınını oynadım hepside çok güzel oyunlardı diğer oyunlarıda deniycem
    Ekleme:
    Diğer oyunlara baktım maalesef sistem özellikleri hiçbirine yetmiyor ekran kartı shader model 3.0 desteklemiyor
    bana böyle daha çok küçük boyutlu ufak oyunlar lazım terraria dont starve minecraft gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dotacı22 -- 22 Haziran 2014; 13:28:43 >
  • kimse bu tür oyun oynamıyormu
  • Machinarium
    Limbo
    Teslagrad
    Braid
    Fez
    Vessel
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebancally

Machinarium
    Limbo
    Teslagrad
    Braid
    Fez
    Vessel

teşekkürler en yakın zamanda bakacağım
    ekleme:
    oyunlara baktım oyunlar hoş ama hepsi bulmaca yapboz türünde ben o türü pek oynamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dotacı22 -- 27 Haziran 2014; 22:31:51 >
  • The walking dead season 1-2
    The wolf among us

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Sturridge

The walking dead season 1-2
    The wolf among us

hmm bu tarzdada hiç oynamamıştım, deniycem
  • Bilip bilmeden konuşmayın.O onboard kartla minecraft oynayamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Classico

Bilip bilmeden konuşmayın.O onboard kartla minecraft oynayamaz.

yok ya açıo gene arada sırada donuo kasıyo ama en düşük ayarlarda oynamıştım gene
    ekleme:
    1.7 ve sonrası açılmıyor ama açılsada hiç oynanmıyor sürekli kasıyor sadece eski versiyonlarında oynayabilmiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dotacı22 -- 28 Haziran 2014; 15:33:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dotacı22

quote:

Orijinalden alıntı: Classico

Bilip bilmeden konuşmayın.O onboard kartla minecraft oynayamaz.

yok ya açıo gene arada sırada donuo kasıyo ama en düşük ayarlarda oynamıştım gene

Yok yav benimde iki tane bilgisayarım var birisinde seninki gibi onboard kart var açıyor ama kasıyor oynayamaz diye o şekilde dedim zaten
  • dotacı22 kullanıcısına yanıt
    Küçük oyunlarda böyle bulmaca tarzı oyunlar güzel olur.Kaptırdın mı çok güzel vakit geçirtir.
  • euro truck simulator 2
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

euro truck simulator 2

Guldurdun arkadasim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mayın tarlası
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.